Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Kişisel hijyen ve bakım günlük hayatımızda dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biridir. Özellikle yaşadığımız bu salgın döneminde önemi daha da fazla ön plana çıkmaktadır. Kişisel hijyenimizi ve bakımımızı üst seviyede tuttuğumuz takdirde hastalıklardan korunabilir ve mevcut sağlığımızı daha kolay bir şekilde koruyabiliriz. Kişisel hijyeni sağlamak amacıyla üretilen çok çeşitli kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde bu ürünlere Maske, Kolonya, Dezenfektan, Hijyen Ürünleri ve Islak Mendiller kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Peki, kişisel bakım ürünleri nelerdir?

Maske

Maskeler pandemi koşulları ile birlikte hepimizin hayatına giren ürünlerdir. Önceden genellikle tıbbi alanda kullanılan maskeler ve iş sahalarında kullanılan maskeler revaçtayken, şu anda tıbbi maskelerin salgın hastalıktan korunmak için kullanıldığı gözlemlenmektedir. Çünkü yüzü, ağzı ve burnu kapatarak, görünmeyen birçok bulaşıcı hastalık yayan damlacıkların insan vücuduna girmesine engel olduğu için medikal anlamda kullanımı yaygınlaşmıştır. En sık tercih edilen maskeler, 3 katlı, cerrahi ve telli maskelerdir.

Kategorimizde bulunan maske çeşitleri ise şöyledir:

-Evony Elastik Kulaklı Cerrahi 3 Katlı Maske
-CMR Çocuk Cerrahi 3 Katlı Telli Maske
-Woware Meltblown Lastikli Cerrahi 3 Katlı Maske
-Aky Meltblown Lastikli 3 Katlı Maske
-Togimask Cerrahi 3 Katlı Telli Maske
-Seus Lastikli Cerrahi 3 Katlı Maske
-Maskprovide Meltblown Maske

Kolonya

Kolonya içerisinde etil alkol, su ve limon, çiçek veya tütün esansı gibi güzel kokular barındıran maddelerin karışımı ile oluşan bir parfüm çeşididir. Ferahlatıcı bir etkiye de sahip olan ürün cilde sürüldükten sonra içerisinde bulunan alkolün hızla buharlaşması ve bu sırada buharlaşan alkolün moleküllerinin çevrelerinden ısı çekmesi nedeniyle kişiye serinlik ve ferahlık hissi yaşatır. Ayrıca keskin kokusu sayesinde ayıltıcı bir özelliği de vardır. Fakat son dönemde tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan coronavirüs nedeniyle kolonya başka bir işleve daha sahip olmuştur. Özellikle içerisindeki alkol oranına göre bu ürünler bakteri, kir ve mikroplara karşı antibakteriyel bir özellik göstererek hijyen işlemlerimiz için vazgeçilmez bir hale gelmişlerdir.

Genellikle Limon Kolonyası, Çiçek Kolonyası ve Tütün Kolonyası gibi çeşitleri bulunan bu ürün aynı zamanda içerisindeki alkol derecesine göre de sınıflandırılmaktadır. Kategorimizde bulunan markalar ise şöyledir:

-Boğaziçi Kolonya
-Hayat Kolonya
-Rebul Kolonya
-Marmara Kolonya

Dezenfektan

Dezenfektan içerik olarak jel ve izopropil maddeleri başta olmak üzere kimyasal birleşenlerden oluşur. Kokusuzları yoğunlukta olsa da değişik ve hoş kokulu olan çeşitleri de mevcuttur. Dezenfektanların asıl kullanım amacı yüzeylerde bulunan bakteri ve virüslere karşı koruma sağlamasıdır. Genellikle kanserojen ve alerjik madde bulunmayan dezenfektanların tercih edilmesi bizler için daha sağlıklıdır. El yıkama imkânımızın olmadığı yerlerde, toplu alanlarda, okul, mağaza ve toplu taşıma araçları gibi ortamlarda lavaboya ulaşımımız olmadığı için genellikle el dezenfektanı kullanmayı tercih ederiz. Bu ortamlarda adeta el dezenfektanları kurtarıcı niteliğindedir.  Çanta boyu tercih edilerek her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz dezenfektanlar sayesinde her daim virüse karşı korumanızı alabilirsiniz. Kategorimizde bulunan dezenfektan markaları ise şöyledir:

- Sky Anti El Dezenfektanı
- Nuevo Sistem ve Ortam Dezenfektanı
- Konix Alkol Bazlı El Dezenfektanı
- Nova Alkol Bazlı El Dezenfektanı

Hijyen Ürünleri

Bu ürünler genellikle gün içerisinde maruz kaldığımız mikrop, virüs ve mikroorganizmalara karşı hem bizi hem de çevremizi korumamıza katkı sağlarlar. Özellikle gıda veya tıp sektörü için vazgeçilmez olan bu ürünler, bakanlıklar veya yasalar yoluyla da kullanılması teşvik edilen ürünlerdir. Örneğin yeme – içme sektöründe çalışan kişilerin galoş, bone ve eldiven takmalarının gerekliliği gibi. Ya da tıp sektöründe çalışan doktor, hemşire veya hemşir gibi çalışanların sürekli olarak eldiven, galoş, bone ve kolluk takmaları zorunludur. İçeriğinde cerrahi kullanımlar için özel olarak üretilmiş maddelerden oluşan, tamamen hijyenik ve hava alabilen ürünler sayesinde hem kendimizi hem de çevremizi koruma altına alırız. Bu ürünler özel olarak tasarlanan ve üretilen ürünlerdir. Kategorimizde bulunan ürünler genel olarak özel kumaşlardan üretilmiş hem cerrahi hem de gıda sektöründe gönül rahatlığı ile kullanılabilecek kolluk ve bone gibi ürünlerden oluşmaktadır. Kategorimizdeki ürün çeşitleri şöyledir:

- Ceymop Akordion Bone
- Ceymop Kolluk

Islak Mendiller

Yalnızca kişisel hijyenimize yardımcı olmakla kalmayan ıslak mendiller herhangi bir yüzeyi de temizlemede birebir yardımcıdır. Telefonlarımızı, televizyonu, laptopları, masayı ve daha akla gelebilecek birçok alanda ıslak mendiller ile hijyene temizliğe özen gösterebiliriz. Islak mendiller bebek temizliği için bebeklere özel olarak da üretilmektedirler ve bu bebeklerin sağlığı açısından hem cildine hem kendisine çok yararlı bir temizlik ürünüdür. Örneğin bir yemek sırasında elimizi yıkama imkânı bulamadıysak, ıslak mendiller işimizi görecektir. Kolonyalı mendil olma özelliği ile ellerinizi mikroplardan arındırabilir ve yemeğini gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Günlük hayatımızda mikrop taşıyabileceğimiz birçok yere dokunmak zorunda kalabiliyoruz. Eğer elimizi hemen akabinde yıkayamayacak isek yanımızda ıslak mendil taşımak sağlığımız açısından büyük önem sağlayacaktır. Ofislerde de sık sık kullanılan ıslak mendiller hijyen açısından çok önemli bir durumdur. Gün içerisinde karşılıklı diyaloglar kuracağınız insanlarla el tokuşabilir veya fabrika ortamlarında birçok çalışma alanında toza maruz kalabilirsiniz. Bu pratik temizlik ürününü ofisinizde bulundurarak kendinize iyilik yapacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan ıslak mendil markaları şu şekildedir:

-Freshdays Islak Mendil
-Only Duster Islak Mendil
-İnci Fresh Islak Mendil
-Papilion Islak Mendil

Kişisel Bakım Ürünleri Fiyatları

Kişisel bakım ve hijyen ürünlerinin fiyatları, ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Fakat toptan alımlarda ve çoklu paket özelliğindeki ürünler sayesinde daha uygun fiyatlara temin edebilmek mümkündür. Toptan yapılan alışverişlerde hem maliyet açısından tasarruf yapabilir hem de stoklayabilirsiniz. Binlerce avantajlı ürünü İş’te Kırtasiye.com sitemizde sizler için sunuyoruz. Aradığınız her ürünü sadece tek bir tık ile hemen sipariş edebilir ve güvenilir internet alışverişinin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.