Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Kilitli Poşetler

Kilitli poşetler değeri bilinmeyen kurtarıcılar gibidir. Kilitli poşetler yalnızca tek amaçla kullanılması gereken bir ürün değildir. Hayal gücünüze bağlı olarak, bu kilitli naylon poşeti hayatınızın pek çok yerinde kullanabileceğinizi fark edeceksiniz.

Bir diğer adı olarak şeffaf kilitli poşetleri nerelerde ve nasıl kullanacağımıza birkaç örnek verelim;

Yaz mevsiminde bir sahilde olduğunuzu varsayalım. Siz güneşlenirken telefonunuzun kumdan zarar görmesini istemezsiniz. Ya da telefonunuzun ıslanma ihtimalini düşünerek, bu kilitli naylon poşetlerinin içine telefonunuzu koyarak telefonunuzu muhafaza edebilirsiniz.

Diyette olduğunuzu varsayalım. Evden çıkarken yanınıza birkaç yiyecek almak isteyebilirsiniz. Kilitli poşetlerin içerisine koyacağınız yiyecekleriniz sizinle birlikte güvende kalacaklardır.

Buzdolabınızın buzluk rafında hepimizin özellikle kış ayları birçok yiyecek dondururuz. Daha sonrasında hem pratiklik sağlarız hem de  yiyeceklerin ömrünü uzatmış oluruz. Bunlar için kesinlikle şeffaf kilitli poşetleri tercih edebiliriz. Kullanım bakımından buna kilitli buzdolabı poşeti de diyebiliriz. Hem besinlerinizi vakum görevi görerek daha iyi korur hem de şeffaflığından dolayı poşetlerinizin içerisinde ne olduğunu da görebilirsiniz. Bu şekilde pahalıya denk geleceğini düşünmenize gerek yok. Buzdolabı poşeti fiyatları en uygun fiyatlara istekirtasiye.com’da sizlerle.

Kadınlar buna bayılacaktır. Eğer naylon poşetinizin ucunu keserseniz, pasta yapma sürecinizde ucundan kestiğiniz naylon poşetiniz krema sıkma poşetine dönüşecektir.

Yalnızca yiyecek muhafaza etmek için değil aynı zamanda bu kilitli naylon poşetlerini kablolarınızı ayırmak için de değerlendirebilirsiniz. Kablolar ve kulaklıklar kolaylıkla dağılıp birbirine karışan ürünlerdir. Bunun için isterseniz kilitli naylon poşetlere, kablolarınızı ve kulaklarınızı ayrı ayrı koyarak karışıklığı önleyebilirsiniz.

Bir tatile çıkarken naylon poşetler çok işinize yarayacak. Eğer valiz hazırlığınız esnasında kıyafetlerinizi kilitli poşetlere koyarak valiz hazırlığınızı tamamlarsanız hem kıyafetleriniz seyahat esnasında dağılmayacak hem de eğer bu bir uzun yolculuk ise kıyafetlerinizin valiz içerisinde koku yapmasını önleyecektir. Başka bir alternatif ise kıyafetlerinizi kombin yaparak valize koyacak olursanız da pratik bir kıyafet seçimi sizin olacaktır.

Kilitli poşet ebatları ise oldukça fazladır. Örneğin; kilitli poşet 30x50, 5x5, 6x7, 7x9, 9x11, 10x12, 11x14, 13x16, 16x20, 17x23, 19x25, 21x27, 23x31 gibi ve daha fazla ebatlarda bulunmaktadır. Dilediğiniz ebatlar için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Kilitli naylon poşetler birçok çeşidi ile en uygun fiyat ve kalite ile istekirtasiye.com’da. Dilerseniz hemen sepetinize ekleyip kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.