Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

KİLİTLİ PANO

Kilitli panolar hayatımızın her noktasında kullandığımız bilgilendirme panolarıdır.  Diğer bir adıyla kilitli ilan panosu olarak da adlandırılır. Toplu yaşam alanlarında (apartman, okul, hastane, fabrikalar, alışveriş merkezleri vb..) insanları güncel konular hakkında bilgilendirmek için kullanılır.

Kilitli Pano Modelleri  

Kilitli pano modelleri birkaç farklı çeşittedir. Bunlar ana iki başlıkta şöyle gruplanabilir :

  • Manyetik zeminli ilan panoları

Manyetik zeminli ilan panolarına mıknatıs yoluyla evrak yapıştırılabilir. Asılacak belgenin üzerine dekoratif mıknatıs tutturulur. Böylece belge kaymadan panoya yapışık olarak kalır.

  • Kilitli mantar panolar (Çuha zeminli panolar)

Mantar pano ve çuha zeminli ilan panolarına ise harita çivisi veya iğne marifetiyle belge tutturulur. Manyetik zeminli panolara göre daha hafiftir.

Kilitli İlan Panoları Nerelerde Kullanılır ?

Kilitli ilan panoları ofis panosu, okul panosu ve apartman ilan panosu gibi muhtelif yerlerde kullanılır.

Kilitli İlan Pano Fiyatları

Kilitli panolar manyetik pano ve kilitli mantar pano çeşitlerine göre fiyat farklılıkları gösterir. Ayrıca kilitli ilan panoları üzerine konulan evrak adetlerine göre ebatlanır. İçerisine 4 A4, 6 A4, 8A4 sığacak şekilde ebatları vardır. Kilitli ilan panolar en uygun fiyatlarla ve üretici avantajı fiyatlarıyla İşte Kırtasiye’ de satılmaktadır.  

Kilitli Pano Malzemeleri

Kilitli Panolar alüminyum profillerin bir araya getirilmesi ile üretilir. Kapak kısımlarında isteğe göre cam veya ağırlıklı olarak pleksi (akrilik) malzeme kullanılır. Orta bölümleri yapılacak panonun modeline göre galvaniz, mantar veya çuha olabilmektedir. Manyetik zeminli ilan panolarında galvaniz sac kullanılır. Kilitli panolar askı aparatları ile duvara monte edilirler.

Kilitli ilan panoları İşte Kırtasiye lojistik ekibi tarafından özenle paketlenerek tarafınıza hasarsız bir şekilde ulaştırılır. Herhangi bir yerinde kırık, ezik ve hasarlı ürün tarafınıza ulaştığında ürün yenisi ile değiştirilecektir.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.