x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Katlı Havlular

Hayatımızın en önemli noktası da sağlık. Hijyenimize her zaman özen göstererek yaşamamız gerekir. Günlük hayatta pek çok mikrop ile bir araya gelmek zorunda kalıyoruz. İster istemez ellerimizi vücudumuzun herhangi bir noktasına da dokunabiliyoruz. Bu da mikropların yayılmasına sebep olabiliyor. Bu yüzden devamlı bir şekilde ellerimizi mikroplardan arındırmalı ve korumalıyız.

Katlı Havlu Kullanım Alanları

Ofisler, alışveriş merkezleri ve okullar her zaman çok kalabalık olan yerlerdir. Buralarda gireceğimiz lavabolara da birden fazla kişi gün içerisinde uğradığı için lavaboların günlük temizliği de bir o kadar önemlidir. Ellerimizi yıkadıktan sonra kurutma amacı ile kullandığımız malzeme ise havlu kağıtlardır.

Havlu kağıt kullanımı evlere ziyaden daha çok dış mekanlarda tercih edilen bir üründür. Buralarda kullanılan havlu kağıtların birçok çeşidi vardır. Sensörlü ve sensörsüz havlu peçetelik olarak ikiye ayrılırlar. Sensörlü havlu peçeteliklerde algılama yolu ile otomatik olarak içine yerleştirilen havlu peçeteler dönerek dışarıya çıkar. Sensörsüz havlu peçeteliklerde ise ya çekerek rulo halinde olan havlu peçeteler vardır ya da artık daha ekonomik ve hijyenik olarak kullanılan z katlama havlulardır.

Bu z peçeteler içten çekmeli havlu olarak bilinir. Kendilerine uygun aparatı ile kolaylıkla herhangi bir insan temasına maruz kalmamış havluları şüphesiz tam hijyenik olarak kullanacaksınızdır.

Z peçeteler tek kullanımda bile elinizi tamamı ile kurutabilecek boyutlarda üretilmektedirler. Bu sayede gereğinden fazla peçete kullanmadan tek seferde elinize alacağınız z peçeteler ile ekonomik ve çevreci bir tüketim yapmış olacaksınız.

Katlı Havlu Fiyatları

Katlı havlular istekirtasiye.com üzerinden toplu olarak çok ucuz fiyatlara satın alabileceğiniz kullanışlı malzemelerdir. BESTE ve MİRADA gibi kaliteli markaların en kaliteli üretimlerini inceleyebilirsiniz. Bu katlı havlular 130-200 yaprak sayısı arasında değişen 12’li şekilde koliler ile teslim edilmektedir. Ofisinizin hijyeni için bu z katlı havlulara hemen en uygun fiyatlarla sahip olun.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.