Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

KAŞE YAPIMI

Çalışma hayatınız gün içerisinde birçok evrak işleri ile uğraşıyorsunuz ve hem tüm işlerin kontrolünüz altında olmasını istiyor hem de işlerinizi hızlı bir şekilde halletmek istiyorsunuz. İşte o zaman kaşe ve gereçlerinin kullanımı sizin için kaçınılmaz bir hale geliyor. Evraklarınıza hızlı bir şekilde tarih atmanızı sağlayan tarih kaşesi, rahatça yanınızda çantanızda her yere götürebileceğiniz cep kaşesi, unvanınızı belirtir otomatik kaşeler veya onay kaşesi olarak da kullanabileceğiniz yuvarlak kaşe, çeşitlerimizin hepsine İşte Kırtasiye sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemizde kaşe ve gereçleri kategorisi altında iş akışınız içinde farklı amaçla kullanabileceğiniz ıstampa ve ıstampa mürekkebi, onay işlemlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz mühür sapı ile pul süngeri vb. gereçleri de bulabilirsiniz.

Acil Kaşe

Kaşeler, lastik kısmının tasarımının yapılması, lastiğin kazınarak hazırlanması ve kaşe mekanizmasına takılması aşamalarından geçmektedir. Tasarım kısmının onaylanmasını müteakip diğer işlemler 15 dk. gibi kısa bir zaman zarfında gerçekleştirilerek ürün hazırlanır.

Kaşe siparişleriniz hızlı bir şekilde işleme alınmaktadır. Kaşenizde bulunmasını istediğiniz bilgileri sitemizin ürün detay sayfasında mevcut alanlara girmenizi müteakip istediğiniz resmi yükleyebilir ve olmasını istediğiniz kaşe rengini seçebilirsiniz. Bu işlemleri tamamlayarak ürünü sepete ekledikten sonra uzman grafikerlerimiz hemen kaşenizin tasarımını hazırlayacak ve mail adresinize bir onay maili gönderecektir. Onayınıza müteakip kaşeniz hazırlanarak kargoya verilmektedir. Eğer bulunduğunuz yer servis hizmetimizin alanı içindeyse kendi araçlarımızla değil ise kargo yolu ile kaşenizi size ulaştırmaktayız.

Kaşe Fiyatları

Tüm kaşeler ve gereçleri İşte Kırtasiye farkı ile çok ucuz fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Kendi tasarımınızı hem online olarak iletiyor hem de tam istediğiniz ürünü hızlı bir şekilde teslim alıyorsunuz. Sitemizde mevcut kaşe çeşitlerimizden size uygun olanı İşte Kırtasiye güvencesiyle hemen temin edebilir ve kullanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.