Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

KARTVİZİTLİK NEDİR?

İşyerimizde bütün bağlantılarımızın hepsini takip kontrol etmek pek tabi ki çok mümkün olmuyor. Bu nedenle bağlantılı firmalarımızdan veya iş yaptırdığımız şirketlerden aldığımız kartvizitleri muhafaza etme ihtiyacı duyuyoruz. Evimizde bile böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyoruz. Aldığımız ev eşyalarının nereden alındığını gösteren kartvizitler, tadilat için iletişime geçtiğimiz firmaların bilgileri, hepsinin elimizin altında kaybolmadan düzenli bir şekilde durması işlerimizi daha hızlı ve sağlıklı yürütmemizi sağlıyor. Kartvizitlikler sayesinde istediğimiz bilgiye anında rahatça ulaşabiliyoruz. Her yerde ve alanda bir ihtiyaç haline gelen kartvizitlikler şık görünüm çeşitleri ile de karşımıza çıkıyor.

Kartvizitlik Modelleri

Albüm şeklinde olan kartvizitliklerin içinde şeffaf dosyalar bulunur. Kartvizitlik albümlerinin üretimi çok çeşitli sayılarda ve büyüklüklerde yapılmıştır. Masaüstü için yapılmış metal kartvizitlik modelleri ise tek gözlü veya birkaç gözlü olabilmektedir. Kartvizitlikler deri veya vilneks malzemeden üretilmiş olabilir.

Kartvizitlik Fiyatları

Sitemizde çeşitli markaların çok çeşitli ürünleri değişik fiyat aralıklarında sunulmuştur. İşte Kırtasiye güvencesi ile size uygun kartvizitlikler beğeninize sunulmuştur. Siz de İşte Kırtasiye farkı ile hemen tıklayın ve bir kartvizitlik alın!

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Çok Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Çok Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.