Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 227 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

KARTUŞ TONER

Kartuşlar

Kartuş nedir? Yazıcı mürekkebi olarak anılmaktadır. Kartuş çeşitleri iki farklı şekildedir. Renkli kartuş ve siyah-beyaz kartuş modelleri vardır. Kartuş sayesinde bilgisayarda girilen verilerin, sağlıklı bir şekilde kâğıda aktarılması sağlanır. Hp kartuş, Canon kartuş, Lexmark kartuş, Brother kartuş, Epson kartuş ve Printpen kartuş markalarının yüzlerce çeşidini İş’te Kırtasiye.com sitemizde avantajlı fiyat imkanları ile bulabilirsiniz. Kartuş fiyatları her markaya göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyatlı kartuş çözümleri arayan müşterilerimiz için muadil kartuş seçeneklerimizde mevcuttur. Online kartuş alışverişi veya e-kartuş siparişi sayesinde ürünlerinizi tek bir tık ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. En ucuz kartuş modellerini istediğiniz tüm yazıcı makinelerine uygun seçenekleri ile bu kategorinin içinde bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyip İş’te Kırtasiye.com dünyasının avantajlı fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Orijinal kartuş ve muadil seçeneklerimizle her bütçeye uygun ürünü kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Tonerler

Toner nedir? Kağıt üzerinden verileri almak için kullanılan toza toner denir. Toner ilk kullanılmaya başlandığında bu tozlar karbon tozundan elde ediliyordu. Ancak ilerleyen senelerde teknolojinin gelişmesi ve kaliteye önem verilmesiyle birlikte bu tozların içine polymer karıştırılarak toner çeşitleri içinde daha dayanıklı bir yapı elde edildi. Canon toner, HP toner, Lexmark toner, Brother toner, Epson toner, Oki Toner, Xerox toner, Samsung toner ve Printpen toner gibi her marka yazıcınız için uyumlu çeşitlerimizle piyasanın en çok tercih ettiği kaliteli ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Orijinal ve muadil seçeneklerimiz mevcuttur. Xl toner gibi uzun süre baskı kapasitesi sunan türleri de bulunmaktadır.Uygun fiyatlı tonerfırsatları için kategorimizi hemen inceleyebilir ya da İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Şeritler

Yazıcı şeridi nedir?Resmi kurumlardan eğitim kurumlarına kadar pek çok alanda ihtiyaç duyulan yazıcıların her bir parçası da en az makinenin kendisi kadar öneme sahiptir. Yazıcıların en önemli mekanizma parçalarından biri yazıcı şerididir. Yazıcı şeridi, basımın kağıda aktarılması konusunda nokta vuruşlu yazıcıların tamamında aktif bir şekilde görev alır. Aynı zamanda nokta vuruşlu yazıcıların ömürlerinin de daha uzun olmasını sağlarlar. Epson Yazıcı Şeridi, Oki Yazıcı Şeridi, Panasonic Yazıcı Şeridi ve Lexmark Yazıcı Şeridi gibi birbirinden kaliteli markaların seçeneklerini bulacağınız kategorimize hemen göz atabilirsiniz. Orijinal ve muadil seçeneklerimiz mevcuttur. İş’te Tercihiniz, İş’te Kırtasiye! Hemen üye olun ve indirimli fiyatları kaçırmayın!

Muadil Tonerler ve Muadil Şeritler

Bazı yazıcı şeridi fiyatları ve toner fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlar sebebiyle orijinal yazıcı şeridi yerine geçebilecek kalıcı ve kaliteli çözümler aranmıştır. Hem aynı baskı kapasitesine yakın olsun hem de orijinaline göre daha tasarruflu olsun istiyorsanız, muadil ürünleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı yazıcı şeridi arayan siz değerli müşterilerimiz için piyasadan tam onay almış Printpen ve Fragile markalarının ekonomik toner fiyatları avantajıyla sizlere sunuyoruz. Online toner alışverişi yapmak artık çok kolay ve hesaplı! Orijinal yazıcı şeridi kullanmayıp muadil yazıcı şeridi kullanmayı tercih edenlerin piyasa tarafından güveni kanıtlanmış bir markayı tercih etmeleri, elde edilecek ürünlerin %100 kalitede olması için mutlaka dikkat edilmesi gereken bir husustur. Printpen ve Fragile  ise bu konuda sektör tarafından tam onay almış markalardır. İş’te Kırtasiye.com ile aradığınız her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hızlı teslimat, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle vakit kaybetmeden dilediğiniz ürünü hem de en ucuz fiyata temin edebilirsiniz! Keyifli alışverişler!

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.