Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Karton Klasörler

Teknolojinin gelişmesi ile birçok belge ve arşivleri depolama amaçlı bilgisayarları kullanabiliyor ve bunlar üzerinden yapabiliyor halde olsak bile fiziksel olarak bu belge ve arşivleri depolamak hala çok önemli bir husustur. Bu yüzden klasörler iş hayatının vazgeçilmezlerinden biridir. Klasör çeşitleri arasında büyük oranda tercih edilen klasör ise karton klasör olmaktadır.

Karton klasörlerin diğer klasörlerden farkı adında da olduğu gibi kartondan üretiliyor olmasıdır. Bu sayede çevreye daha duyarlı olan karton klasörler iş yerlerinde önemli bir ilgiyi görmektedir. Çevreye duyarlılığı ile ve çevre korumasında ilk sıralarda gelmektedir. Ofis hayatında herhangi bir zararlı madde bulundurmak istemeyenlerin de ilk tercihi halindedirler.

Karton klasör çeşitleri yarım kapaklı veya tam kapaklı özelliğine sahip olan lastikli karton klasör (diğer adıyla karton dosya olarak bilinir), dar ve geniş karton klasördür. Kullanma amacınıza göre bu karton klasörlerin çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Örneğin; tam kapaklı olan karton dosya ile belgelerinizi daha fazla koruyabilir, yarım kapaklı olan karton dosya ile ise dosyalarını kolayca bulmanıza da yardımcı olabilirsiniz. Bağlı klasör kullanarak ise dosyalarınızı daha düzenli bir şekilde bir araya getirmenizi sağlayabilirsiniz.

Klasör dosya ölçüleri ise dar ve geniş olarak çeşitlendirebiliriz. Kullanım amacınıza göre isterseniz dar karton klasörü kullanarak daha önemli ve acil belgelerinizi koyabilir ve ya geniş karton klasör kullanarak kategorize edip bu klasöre yerleştirebileceğiniz bütün dosyalarınızı kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Dar ve geniş ölçülere sahip olan bu karton klasörleri istediğiniz her amaçta kullanabilme özelliğine sahipsiniz. Karton dosyalar için istekirtasiye.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İşte Kırtasiye sizler için kaliteli ve seçkin markalar üzerinden karton klasörleri bünyesinde bulunmaktadır. Örneğin, alemder klasör, kraf karton klasör ve elba karton klasörlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, inceleyebilir ve dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Karton Klasör Fiyatları

Her an ihtiyaç duyabileceğiniz dar, geniş, tam kapaklı ve ya yarım kapaklı lastikli (karton dosya) veya bağlı klasör fiyatları birbirinden uygun en ekonomik fiyatlar ile istekirtasiye.com’da. Dilerseniz hemen şimdi sitemizi ziyaret edip ürünleri kapıda ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.