Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

KARIŞTIRICILAR

Karıştırıcı çeşitleri

Su, çay ve kahve gibi içeceklerin içerisine eklenen şeker, tatlandırıcı, süt gibi ürünlerin içeceğe karıştırılması için kullanılan malzemelere karıştırıcı denilmektedir. Çayımızı, kahvemizi karıştırmak için kullanılan bu tek kullanımlık karıştırıcılar; genel olarak tahta karıştırıcı ve plastik karıştırıcı olarak sunulmaktadır. Tek kullanımlık bu karıştırıcıların kullanılmasının en önemli avantajı hijyen sağlayarak sağlımızı korumasıdır. Farklı kişilerin kullandığı kaşıkların elden ele dolaşması, içerisinde barındırdığı bir çok bakterinin de elden ele dolaşmasına neden olur. Bu tahta veya plastik karıştırıcıların yanında elbetteki kullan at şekilde kullanılan Karton Bardaklar da tercih edilebilir. Karıştırıcılar içeceklerin tadını değiştirmezler, sadece içine atılan şekerin veya malzemenin su içerisinde homojen bir şekilde dağılmasını sağlarlar. Ancak karıştırdıktan sonra çok fazla su içerisinde bekletilmemeli, işlemi bittikten sonra atılmalıdır.

Tahta karıştırıcı ile neler yapılır?

Normalde çay, kahve gibi içecekleri karıştırmak için kullanılan tahta karıştırıcılar bir hobi malzemesi olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Ahşap yapısı ve düzgün kesimi nedeniyle ahşaptan ev, araba, oyuncak, obje yapımında tercih edilmektedir.

En uygun tahta ve plastik karıştırıcı fiyatları

En ucuz tahta ve plastik karıştırıcı bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta gıda ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Glora ve Huhtamaki markaları ile sizlere sunduğumuz tahta ve plastik karıştırıcı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Glora-logo.jpg (12 KB)   Iste-Kirtasiye-Huhtamaki-logo.jpg (19 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.