Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

KANVAS TABLO

Kanvas, üzerine dijital baskı yapılabilen tual kağıdı olarak kullanılmaktadır. Kanvas ingilizcede (Canvas) tual anlamına gelmektedir. Türkiye’de kullanıldığı anlamı ile sadece baskı makineleri ile baskı yapılan ürünlere denir. Yağlı boya ile sanatsal çalışma yapılan ürünlere tual, endüstriyel baskı makineleri ile yapılan çalışmalara kanvas denir.

İşte Kırtasiye Tarkan Reklam firmasının e-ticaret sitesidir. Tarkan Reklam 2008 yılından beri İstanbul’un en büyük dijital baskı merkezlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Bu sayede kanvas tablo üretimini kendi tetsilerinde yapmaktadır.

Kişiye Özel Kanvas Tablo

Arkasında Tarkan Reklam’ın makine parkı ve tecrübesi olan İşte Kırtasiye farklı ebatlarda size özel kanvas tablolar üretmektedir. Yukarıdan istediğiniz ebattaki kanvas tabloyu seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepette yükleyeceğiniz görseli en kaliteli baskı makineleri ile basarak kanvas tablo haline getiriyoruz.

Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas tablolar parça sayılarına göre çeşitlendirilir. Kanvas tablo 3 parça, kanvas tablo 5 parça, kanvas tablo dikey bunlara örnektir.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablo fiyatlarımız, üretici olduğumuz için sizlere en uygun haliyledir. Siz de kendinize ve  sevdiklerinize  hediye kanvas tablo yaptırabilirsiniz. Kanvas tablo nereden alını sorusunun cevabı İşte Kırtasiye’dir.

Sen de Kanvas Tablo Al

Kanvas tablolar çok zarif doğum günü hediyesi, yılbaşı hediyesi, öğretmenler günü hediyesi, babalar günü hediyesi, anneler günü hediyesi olabilir. İçinde memleket hasreti olanlar memleketinin güzel bir görselini kanvas tablo üzerine bastırabilir.

Tüm özel sipariş ve toplu alımlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.