Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
34,21 ₺ + KDV
KDV Dahil:40,37 ₺
1,00 ₺ + KDV
KDV Dahil:1,08 ₺
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Kalemtıraşlar

Teknolojinin ilerlemesi ve uçlu kalemlerin yaygınlaşmasıyla birlikte acaba klasik kalemlerin yani kurşun kalemlerin kullanımı biter mi, sorusu akıllara gelmekteydi. Görüldü ki kurşun kalemin tahtı sallanamıyor dolayısıyla kurşun kalemin olmazsa olmazı kalemtıraşlar da hala popüler olmaya devam ediyor. Öğrenciler, devlet memurları, çizim işiyle uğraşanlar, amatör ya da profesyonel ressamlar kurşun kaleme ve kalemtıraşa hala büyük ihtiyaç duyuyorlar.

Kalemtıraş Modelleri

Metal kollu kalemtıraşlar, halen resmi dairelerde kullanılmaya devam ederken, resim çalışmalarında öğrencilerin en çok kullandığı renkli kuru boyaların ucunu açmak ve bu kalemleri şekillendirmek için metal kalemtıraş ya da metal yedekli kalemtıraş ile üçgen kalemtıraş ve plastik kalemtıraş modellerine ihtiyaç duyuluyor. İstekirtasiye.com da kalitesini ispatlamış Kraf metal kalemtıraşlara, Kraf metal kollu kalemtıraşlara ve Noki kalemtıraşlara en uygun fiyatla ulaşabilirsiniz.

Kalemtıraş Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Kalemtıraşlar kullanımı oldukça kolay ve kesici bıçağı olmasına rağmen sakatlama özelliği olmayan ürünlerdir. Nemli ortamlardan uzak tutulduğu ve küflenmesine ve bıçağının körelmesine izin verilmediği takdirde kalemtıraşlar uzun süre size hizmet edebilmektedir. Kalemi çevirirken acele etmemek ve yavaş olmak da kalemtıraşların işlevini daha sağlıklı yapmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.