Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

PROMOSYON KALEMLER

Dilimizde karşılığı özendirme olan promosyon, firmaların potansiyel olarak değerlendirdiği müşterilerine ya da iş yaptıkları sabit müşterilerine kendilerini daha iyi tanıtmak ya da ürünlerini pazarlamak için verdiği hediyeler olarak isimlendirilebilir. Bu hediyelerin uygun ve görünen bir noktasında ilgili firmanın ya da kurumun markası, iletişim bilgileri ve sloganı gibi detaylar yer aldığı için bahsi geçen firma her zaman göz önünde bulunmakta ve bu şekilde müşterisiyle firma arasında bir bağ oluşmaktadır.

EN EKONOMİK PROMOSYON ÜRÜNLER NELERDİR?

Promosyon denilince ilk akla gelen ürün kalemlerdir. Günümüzde irili ufaklı birçok firma farklı promosyon ürünleri hediye etse de promosyon kalem seçeneğini asla ihmal etmemektedir. Çünkü her bir bireyin kalem kullandığı dikkate alındığında şüphesiz promosyon kalemler en iyi seçenek olarak değerlendirilecektir. Promosyon plastik tükenmez kalemler,  uzun ömürlü olması ve reklam alanı kullanılışlığı açısından en yaygın promosyon ürünü olarak tercih edilirken, metal kalemler ve promosyon kurşun kalemler de büyük ilgi görmektedir. Özellikle eğitim sektöründe promosyon kurşun kalemler, öğrencilere ya da kursiyerlere en iyi hediyelerden biri olarak değerlendirilmektedir. Özel okulların, üniversitelerin, eğitim merkezlerinin baskılı promosyon kurşun kalemlere ilgisi oldukça fazladır. Promosyon kalem firmaları denildiğinde istekirtasiye.com, en uygun fiyatlarla ve kalite güvencesiyle sizlerin yanında olmaktadır. istekirtasiye.com’da Taroks promosyon ahşap kalemlere ve Taroks promosyon plastik kalemlere en etkileyici grafik tasarım desteği de verilerek UV baskı yapılmakta ve bu vesileyle firmanızın tanıtımına büyük destek sağlanmaktadır.

PROMOSYON KALEM FİYATLARI

Promosyon kalem fiyatları kalemin özelliği, çeşidi ve yapısına göre değişmektedir. Ahşap kalem olarak da bilinen kurşun kalemler fiyatı en uygun olan kategoride yer alırken, ardından plastik promosyon kalemler ve promosyon metal tükenmez kalemler gelmektedir. Hem çoklu baskı yapacağınız kalemler hem de özel VIP promosyon kalem setlerinin fiyatları için istekirtasiye.com alışveriş sitemizden destek alabilir, detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.