Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

KALEM UÇLARI

Kurşun kalemlerin devri değişeli, kurşun kalemin yerini basmalı kalem kategorisindeki uçlu kalemler alalı epey bir zaman oldu. Şimdilerde pratikliği sayesinde ve hoş tasarımları ile neredeyse herkes uçlu kalem kullanmayı tercih etmektedir.

Aynı zamanda mekanik kalem olarak da bilinen bu kalemler birbirinden farklı kalem ucu çeşitleri ile üretilmektedirler. Uçlu kalemlerin ucunda bulunan metal kısımların kalınlığı 0.5 mm, 0.7 mm, 0.9 mm ya da 1 mm olarak değişiklik göstermektedir. Uçlu kalemler ile yazı yazabilmeniz için kalemlerin arka kapağının içerisinden kalem ucu boyutunuza göre satın almış olduğunuz kalem uçlarını kaleminize yerleştirerek, baskı ile ittirerek ucunuzun kalemin alt noktada sabitlenmesini sağlamak oluyor. Ne farkı var? Neden uç boyutları farklı? Bu tamamen kişinin yazı yazarken nasıl rahat olduğu, hangi kalınlıkta yazı yazmak istediğine bağlı diyebiliriz. Eğer yazı yazarken kaleme fazla ağırlık veriyor ve sert yazı yazıyor iseniz 0.5 mm ucunu sıklıkla kırma ihtimaliniz olabilir.

Kaleminiz hangi marka olursa olsun, satın alacağınız kalem uçları ile aynı marka olmak zorunda değiller. Alanında en çok bilinen ve en çok tercih edilen kalem uçları markaları sizler için istekirtasiye.com’da. İşte Kırtasiye yolu ile satın alabileceğiniz kalem ucu markalarına bir göz atalım;
Rotring kalem ucu,
Tombow kalem ucu,
Noki kalem ucu,
Faber Castell kalem ucu gibi en çok tercih edilen markalara sitemiz üzerinden ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Okul hayatında olduğu kadar ofis yaşantısında da sıklıkla kullanılan ve 0.7 uç aranılan bir devir devam etmektedir.

KALEM UÇLARI FİYATLARI

90’lı yıllardan beri temel kırtasiye malzemelerinden biri haline gelmiştir kalem uçları. Her marka kalemleriniz için muhakkak markası fark etmeksizin, yalnızca kaliteli olmasına dikkat ederek, muhakkak evde, okulda kalem kutusunda ve ya ofisinizde muhakkak bulundurmanız gerekir. Kalem uçları fiyatları her bütçeye uygunluk gösterebilmektedir. İstekirtasiye.com sizler için en kaliteli kalem uçlarını bünyesinde barındırmaktadır. Hemen tıkla ve güvenli alışveriş ile kırtasiye malzemelerine sahip ol.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.