Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sıcak İçecekler

Hani kış gününde buz gibi bir havadan iş yerine veya evinize girersiniz de, “sıcak birşeyler olsa da içsek” dersiniz ya, işte içinizi ısıtan o içeceklerdir sıcak içecekler. Sıcak su ile karıştırılarak içilen içeceklere sıcak içecekler denilmektedir. Sıcak içeceklerin en önemli özelliği çok kısa sürede hazır olabilmesidir. Sıcak su kaynadığı zaman sadece poşetteki içeceği bir bardağa boşaltmak ve üzerine kaynamış suyu ilave etmek yeterlidir. Canı hemen kahve çekenlere su kaynama süresinde hazır olan 2’si birarada kahveler. Şöyle şekerli, köpüklü bir kahve olsun diyenlere 3’ü birarada bol köpüklü kahveler. Sıcak çikolata içmek isteyenlere, çikolatanın sıvı hali toz karışım şeklinde hazır. Bu içecekleri karıştırmak için tahta karıştırıcı veya plastik karıştırıcı bakıyorsanız sitemizin Karıştırıcılar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Hazır çözülebilir kahve nedir

Sıcak suyun içerisine katıldığında hemen eriyen ve karıştırılmasını müteakip su ile bütünleşen kahvelere hazır çözülebilir kahve denilmektedir. Granür yapılı olabildiği gibi toz şeklinde de bulunmaktadır. Çözülebilir kahveler nasıl üretilir? Toplanıp işlenen kahve çekirdekleri kavrulur. Kavrulduktan sonra ince bir şekilde çekilir ve sıcak su ile karıştırılır. Birkaç filtre mekanizmasından geçen bu kahveli sudan, suda çözünmeyen kısımlar ayrılır. Geriye kalan kısım ise kurutma işlemine tabi tutulur. Basınçla ve sıcak hava ile kurutulan kahveler klasik kahveyi, kahvelerin dondurulması ve parçalanması yöntemiyle elde edilen kahveler ise gold kahveyi oluşturmaktadır. Bu aşamadan sonra kahveler hava almayacak şekilde cam kavanozlara veya özel tasarlanan ambalajlarının içerisine yerleştirilir.

Sıcak içecek çeşitlerinden sizin için en uygun sıcak içecek hangisi?

Çok fazla çeşide sahip olan sıcak içecekler arasından İş’te Kırtasiye farkıyla satışa sunulan bazı sıcak içecekleri sizlere özetlemek istedik. Hangisi sizin zevkinize hitap ediyorsa, sipariş vermeniz yeterli. İstekleriniz en kısa sürede kapınızda.

İçerisinde erimiş çikolatalı kahvelerden hoşlanıyorsanız tercihiniz

:

Nescafe Mocha Çilolatalı Sütlü Köpüklü Kahve 17,9 gr.

Kahve, şeker ve bol köpük istiyorsanız tercihiniz

:

Nescafe 3 ü 1 Arada Sütlü Köpüklü 17,5 gr.

Kahvenizi sade içemiyor illa ki kahve kreması kullanıyorsanız tercihiniz

:

Nestle Coffe Mate 170 gr. Süt Tozu

Sadece kahve ve krema olsun, şeker istemem diyorsanız tercihiniz

:

Nescafe 2 si 1 Arada 10 g

Kahve, kahve kreması ve şeker bir arada olsun diyorsanız tercihiniz

:

Nescafe 3 ü 1 Arada 17,5 g

Granür şeklinde kahve seviyorsanız tercihiniz

:

Nescafe Gold Cam Kavanoz 200 g

Kahveyi toz şeklinde seviyorsanız tercihiniz

:

Nescafe Classic Kahve 200 g

Kahve makinesi veya frenc press ile filtre kahve seviyorsanız tercihiniz

:

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 500 g

Türk kahvesi olmazsa olmazım diyorsanız tercihiniz

:

Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 g

En uygun sıcak içecek fiyatları

En ucuz sıcak içecekler bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta gıda ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Nestle, Nescafe ve Mehmet Efendi markaları ile sizlere sunduğumuz sıcak içecek modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne  Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Nestle-Coffe Mate-logo.png (75 KB)         Iste-Kirtasiye-nescafe-logo.jpg (18 KB)            Turk_Kahvesi.png (31 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.