x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

KAĞIT TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Ev, ofis, okul, iş yerleri, fabrikalar, kafeler ve restoranlar gibi alanlarda hijyen ve temizlik, sağlıklı bir yaşam ve temiz bir ortam için en önemli unsurlardan biridir. Hijyenik çalışma ortamları, çalışma veriminize olumlu katkılarda bulunurken, temiz yaşam alanları da hayat kalitenizi arttırmaktadır.  Genel ofis ve ev temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerinin yanında kağıt temizlik ürünleri ise temizlik için oldukça önemli yardımcı ürünlerdendir. Ofis, fabrika, AVM, restoran gibi kalabalık insan topluluklarından oluşan alanlarda hijyen bu ürünlerle daha da kolay bir şekilde sağlanır. Özellikle bu tür kalabalık ortamlarda tuvaletler ortak bir kullanım alanı olduğundan temizlikleri daha da önemli bir hale gelir. Tek kullanımlık kağıt havlular ve klozet kapak örtüleri kişisel temizlik için idealdir. Islak mendil ve peçeteler de aynı şekilde kişisel olarak sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Kağıt temizlik ürünlerinde çok fazla seçenek ve geniş fiyat aralığı olduğundan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat biz İş’te Kırtasiye olarak, sizin hayatınızı kolaylaştırmak için en ince detaylara kadar düşünerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Kağıt havlulardan, sensör havlulara; tuvalet kağıtlarından katlı havlulara; klozet kapak örtülerinden, ıslak mendillere kadar kişisel temizlik konusunda ihtiyacınız olan her ürünü en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. En ucuz tuvalet kağıdını veya en kaliteli kağıt havluyu arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Sensör Havluları

Sensör havlu makineleri için özel olarak sensör havlusu üretilmektedir. Sensör havlular, fotoselli havlu olarak da bilinmektedirler. Fotoselli havlular üretilişi ile hareketli havlulardır. Makinenin elinizi algılaması ile harekete geçip sizin için kâğıt havlunuzu makinenin dışına çıkartır.

Sensör makinelerine sıklıkla alışveriş merkezlerinde denk geliriz. Hem zamandan hem de tasarruf açısından çok kullanışlı makinelerdir. Havlu israfından korunması bakımından her bir sensörde belirlenen cm’ler ile birlikte hareketli havlulardan yararlanabiliriz. Örneğin; elimizi yıkadıktan sonra kuruması için bir miktar havluya ihtiyaç duyarız. Sensör makineleri için özel olarak üretilmiş olan havluları içerisine koyduktan ve elimizi makinenin ön tarafına algılattıktan sonra tek seferde 21 cm hareketli havlu işimizi görecektir. Bu ölçüler marka ve çeşitlere göre değişiklik gösterebilirler. Tasarruf açısından tek seferde kişiye yetecek ölçüler ile üretim sağlanmaktadır. En ucuz fotoselli havlular İş’te Kırtasiye.com’da sizleri bekliyor!

 

Tuvalet Kağıtları

İş yerleri, restoranlar, alışveriş merkezleri, otogarlar kısacası kalabalık yerlerin ortak alanlarından biri de tuvaletlerdir. Kalabalık ortamda sıklıkla kullanılan bu tuvaletlerin temizliği çok hassastır. Bu tuvaletlerin gün içerisinde sürekli temizlik kontrolünün yapılması gerekir. Kişilerin tuvaletlerde kullanması gereken en önemli ihtiyaçları arasında havlu kâğıt, sabun ve tuvalet kâğıdı gibi ürünler vardır ve bu gereçlerin takibini yapmak gerekir.

Tuvaletlerde en çok kullanılan kişisel temizlik ürünlerinden biri de tuvalet kâğıtlarıdır. Tuvalet kağıtları her evin ve her iş yerinin özetle tuvalet olan her yerin olmazsa olmazıdır. Tuvalet kâğıtlarının temel görevi tuvalet temizliğinde el ile teması önlemesi olarak bilinir. Her ne kadar su ile mikropları temizlememiz mümkün olsa da bu tek başına yeterli olmayacaktır. Bu yüzden tuvalet kağıtları hijyen bakımından en önemli gereçtir. En kaliteli tuvalet kağıdı arayan herkes için tek adres: İş’te Kırtasiye.com!

 

Katlı Havlular

Ofisler, alışveriş merkezleri ve okullar her zaman çok kalabalık olan yerlerdir. Buralarda gireceğimiz lavabolara da birden fazla kişi gün içerisinde uğradığı için lavaboların günlük temizliği de bir o kadar önemlidir. Ellerimizi yıkadıktan sonra kurutma amacı ile kullandığımız malzeme ise havlu kağıtlardır.

Sensörlü ve sensörsüz havlu peçetelik olarak ikiye ayrılırlar. Sensörsüz havlu peçetelikler ya çekerek rulo halinde olan havlu peçetelerdir ya da artık daha ekonomik ve hijyenik olarak kullanılan z katlama havlulardır.

Bu z peçeteler içten çekmeli havlu olarak bilinir. Kendilerine uygun aparatı ile kolaylıkla herhangi bir insan temasına maruz kalmamış havluları şüphesiz tam hijyenik olarak kullanacaksınızdır.

Z peçeteler tek kullanımda bile elinizi tamamı ile kurutabilecek boyutlarda üretilmektedirler. Bu sayede gereğinden fazla peçete kullanmadan tek seferde elinize alacağınız z peçeteler ile ekonomik ve çevreci bir tüketim yapmış olacaksınız.

 

Kağıt Havlular

Ofislerin, fabrikaların, restoran vb. işletmelerin tümünün ortak ihtiyacı olan kağıt havlular artık evlerimize kadar girmiş pozisyondadır. Haliyle işletmeler için ciddi bir işletme gideri aileler için ise ev ekonomisine ciddi bir yük oluşturmuş durumdadır. Biz İşte Kırtasiye olarak ister sektörün önde gelen lokomotif markalarının ister daha hesaplı ama kaliteli kağıt havlu markalarının ürünlerini ayağınıza kadar getiriyoruz. Kağıt havlu fiyat olarak yaprak gramajı arttıkça artan bir yapıya sahiptir. Tabi ki düşük gramajlı kağıt havlu çeşitleri toplu kullanım alanlarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Ekonomik olması açısından birçok firma tarafından çeşitli paketleme tercihleri sunulmuştur. 

Klozet Kapak Örtüleri

Çok fazla kişinin kullandığı bir tuvalette hijyen kurallarının çok dikkatli ve titiz şekilde uygulanması gerekmektedir. Hijyen konusunda tek kullanımlık ürünlerden olan klozet kapak örtüleri, klozetin kapak kısmının üzerine serilmektedir. Bu kapak ölçüsünde özel olarak kesilmiş klozet kapak örtüleri, tuvaleti ilk defa siz kullanıyormuşsunuz gibi hissetmenizi sağlar. Klozet kapağında oluşan bakteriler bu örtünün altında kalacağı için size son derece temiz bir alan sağlar. Kağıt ince yapısı sayesinde kolayca serilir, kullanıldıktan sonra da tuvalet içerisinde kolayca erir.

Islak Mendiller

Gündelik hayatımızda birçok kalabalık ortamlarda bulunmamız gerekebiliyor ve sağlığımız için de hijyenimize özen göstermemiz gerekiyor. Ofis, okul veya ev hayatımızda mutlaka ihtiyaç duyduğumuz malzemelerden biri de ıslak mendillerdir.

Peçeteler

Peçete, temizlik ve hijyenin sağlanmasında önemli rol oynayan, ev ve iş yerleri gibi hemen her alanda kullanılan temizlik ürünleri arasında yer alır. Tek kullanımlık kağıt peçeteler temizlik ihtiyacına hızlı çözümler sunar.

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.