Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Evrak imha makinaları

Çalıştığınız işyeri hakkında birçok önemli bilgileri içeren evrak, cd, dvd, bilgi kağıdı hazırlanmaktadır. Bunlar çoğu zaman sizin için hayati öneme sahip olmakta, kimi zamada sıradan bir kağıt parçası olmaktadır. Ancak bilgi hırsızları için önemli önemsiz kağıt ayrımı yoktur. Sizlerin ufacık bir notunuzdan işyerinizin ve sizin hakkınızda çok bilgiler elde edebilir ve bunları kötü amaçla kullanabilirler. Bunların önüne geçmek için, bilgilerinizi korumak için bir çok güvenlik tedbiri almak gerekir. Bilgi güvenliği kapsamında sık kullanılan bir ürün de evrak imha makineleridir. Kağıt öğütücü, kağıt imha makinesi, kağıt kırpma makinesi, kağıt kıyma makinesi, kağıt parçalama makinesi gibi farklı isimlerle de anılan bu ürünler kağıtlarınızı hiç okunamayacak şekilde küçük parçalara ayırmaktadır.

Evrak imha makinası nedir? Evrak imha makinası ne işe yarar?

İmha edilecek evrağın bir yüzünden alarak, evrağı çok küçük parçalara ayırıp çöp haznesinde biriktiren makinelerdir. Dönen dram sayesinde evrak otamatik bir şekilde imha makinesinin dönen bıçaklı bölümüne yönlendirilirir. Burada bıçaklar sayesinde evraklar küçük parçalara ayrılır. Bu işlem saniyeler içinde halledilir. Güvenlik önlemi olarak içinde evrak bulamayan bıçaklar otomatik olarak durur. Evrak olarak kast edilen makinenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bazı makineler cd, dvd, harddisk, kağıt, karton, usb bellek, kredi ve banka kartları imha edebilmektedir. Evrak imha makinelerinin temel işlevi; önemli gördüğünüz ve başkalarının görmesini istemediğiniz bilgilerin, kağıtların, multimedya araçlarının imha edilmesidir. Bu sayede bilgi güvenliği sağlamaktır.

Evrak imha makinesi alırken nelere dikkat etmeli

Boyut: Büyük şirketlerde çok fazla işlem yapıldığından kırpılan evrağın da boyutları ve hacmi ona göre fazlalaşmaktadır. Ancak evrak imha makinelerinin kapasitesinin ve hacminin büyümesi hem yer kaplama yönünden hem de fiyat yönünden dezavantajlar doğurmaktadır. Bu nedenle; kullanım sıklığınıza uygun hacimde ve büyüklükte evrak imha makinesi tercih edilmelidir.

Besleme: Kağıtların otomatik olarak beslendiği makineler çok daha hızlı ve pratik bir kullanım yapısına sahiptir. Otomatik kağıt besleme özelliği olmayan kağıt kırpma makinesine besleme kişi tarafından manuel yapıldığından hem kişinin makine başında sabit kalmasını sağlar, hem de işin yavaş ilerlemesine neden olur.

Tıkanma: Tıkanma önleyici sistemine sahip makineler kağıtların makine içinde tıkanmasını önleyen bir takım sistemlere sahiptir. Bu sayede tıkanan kağıdı tekrar çıkarma işleriyle uğraşılmaz.

Güvenlik Tedbiri: Özellikle el sıkışması gibi sorunların önüne geçmek için bıçakların önlerinde bulanan sensörle eli algılayan sistemlerin kullanılması ellerde oluşacak bir kazanın önüne geçmektedir.

En uygun evrak imha makinesi modelleri ve fiyatları

Evrak imha makinesi en ucuz olsun ama aynı zamanda kaliteli de olsun istiyor ama nereden alacağınızı bilmiyorsanız, doğru adrestesiniz. En uygun ürünleri sizler için tedarik etmeye çalışan İş’te Kırtasiye’de hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli evrak imha makine modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isterseniz veya evrak imha makinesi tavsiyelerini gelip bizimle değerlendirmek isterseniz, sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın, İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

ÖNE ÇIKAN MARKALAR

Iste-Kirtasiye-Mapi-logo.png (13 KB)         Iste-Kirtasiye-sarff-logo.jpg (15 KB)   Iste-Kirtasiye-Ideal-logo.png (18 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.