Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

KAĞIT HAVLULAR

Ofislerin, fabrikaların, restoran vb. işletmelerin tümünün ortak ihtiyacı olan kağıt havlular artık evlerimize kadar girmiş pozisyondadır. Haliyle işletmeler için ciddi bir işletme gideri aileler için ise ev ekonomisine ciddi bir yük oluşturmuş durumdadır. Biz İşte Kırtasiye olarak ister sektörün önde gelen lokomotif markalarının ister daha hesaplı ama kaliteli kağıt havlu markalarının ürünlerini ayağınıza kadar getiriyoruz.

Hangi Kağıt Havlu Modelini Seçmeliyim?

Bu konuda kağıt havlu üreticileri her şeyi düşünmüş diyebiliriz. Kağıt havlu fiyat olarak yaprak gramajı arttıkça artan bir yapıya sahiptir. Tabi ki düşük gramajlı kağıt havlu çeşitleri toplu kullanım alanlarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunların yanında çeşitli makine tiplerine göre z katlama havlu kağıtlar veya roller kağıt havlu çeşitleri de mevcuttur. Ekonomik olması açısından birçok firma tarafından çeşitli paketleme tercihleri sunulmuştur. 2’li paketlerden, 32’li paketlere kadar türlü seçenekler sunulmuştur. Selpak, Solo, Marathon, Papia sektörün ileri gelen firmalarındandır.

Güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye güvencesi ile kağıt havlu toptan veya perakende ihtiyaçlarınız için hemen tıklayın ve alışverişinize başlayın. İşte Kırtasiye keyifli alışverişler diler.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.