Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

PEÇETELER

Ev, ofis, okul, iş yerleri, fabrikalar, kafeler ve restoranlar gibi alanlarda hijyen ve temizlik, sağlıklı bir yaşam ve temiz bir ortam için en önemli unsurlardan biridir. Hijyenik çalışma ortamları, çalışma veriminize olumlu katkılarda bulunurken, temiz yaşam alanları da hayat kalitenizi arttırmaktadır.  Genel ofis ve ev temizliğinde kullanılan temizlik malzemelerinin yanında kağıt temizlik ürünleri ise temizlik için oldukça önemli yardımcı ürünlerdendir. Peçete, temizlik ve hijyenin sağlanmasında önemli rol oynayan, ev ve iş yerleri gibi hemen her alanda kullanılan temizlik ürünleri arasında yer alır. Kağıt temizlik ürünlerinde ve peçetelerde çok fazla seçenek ve geniş fiyat aralığı olduğundan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Fakat biz İş’te Kırtasiye olarak, sizin hayatınızı kolaylaştırmak için en ince detaylara kadar düşünerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Kutu peçetelerden, dispenser peçetelere kadar kişisel temizlik konusunda ihtiyacınız olan her ürünü en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyoruz. En ucuz kutu mendili veya en kaliteli peçeteyi arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Peçeteler Nerelerde Kullanılır?

Peçeteler evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, okullarda kısacası yaşadığımız her yerde kullanılır. Fakat insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanılması oldukça önemlidir. Dış mekanlara baktığımızda kağıt peçeteler özellikle yeme ve içme faaliyetlerinin olduğu kafe ve restoranlarda kullanılırken dispenser peçete modelleri sıklıkla ortak kullanım alanı olan lavabo ve tuvaletlerde kullanılmaktadır.

Peçete Çeşitleri Nelerdir?

Yemek masasında, tezgâhta, restoranlarda, yemekhanelerde çok sık kullandığımız peçeteler kullanım alanlarına ve amaçlarına göre çok farklı şekillerde ve işlevsellikte üretilmektedir.

-Kutu Peçete: Kutu mendiller, günümüzün belki de en popüler kağıt mendilleri arasında bulunmaktadır. Hem şık tasarımları hem de işlevsellikleri açısından son derece kullanışlı ürünlerdir. Çantanızda, çekmecenizde, her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Peki, kutu mendil fiyatları nedir? Mendillerin dokularına göre, paket içerisindeki sayılarına göre fiyatları değişebilmektedir. Fakat biz İş’te Kırtasiye olarak sizlere her zaman en uygun fiyatı sunmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz sizsiniz!

Kutu Mendiller Nerelerde Kullanılır?

İşyerinde masanızın üzerinde, arabanızda, evinizde her an kâğıt mendile ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen grip/nezle olduğunuzda, bazen masanıza bir şey döküldüğünde, bazen yağlı bir şeye dokunduğunuzda elinizi ilk attığınız şey hemen yanı başınızdaki kutu mendilinizdir. Kısacası temizlik ve hijyen ihtiyacı olan her ortamda şık ve rahat bir şekilde kullanılabilir.

-Dispenser Peçete: Hijyen konusunda tartışmasız önde olan kâğıt peçeteler, kullan at ürünlerdir Özellikle restoran ve yemekhane gibi yerlerde peçetelerin dağılmaması, kolayca alınabilmesi için sıklıkla dispenser makinelerinin içerisinde kullanılır. Bu peçeteler çoğunlukla makinelerin içine yerleştirilecek şekilde katlanmıştır.

Dispenser Peçete Nedir? Dispenser Peçetenin Faydası Nedir?

Peçetelerin içerisine yerleştirildiği özel alet ve aparatlara dispenser denilmektedir. Çok farklı tipte dispenser çeşidi vardır. Sensörlü, elektronik, plastik, metal, tuvalet kâğıdı için, kâğıt havlu için gibi.  Bu dispenserlerde kullanmak için özel kesilmiş peçetelere dispenser peçete denilmektedir. Dispenserler peçetelerin dağılmasını ve kirlenmesini önlediği gibi, daha tasarruflu kullanılmasını sağlar. Sadece kullanacak kişinin eli peçeteye değdiğinden diğerleri ile temas edilmediğinden dolayı hijyeniktir. 

 

 

 

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.