Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kablolar

Kablolar kategorisinde görüntü aktarımı için hdmi kablo, ses aktarımı için aux kablo, usb slot çoklayıcılar ve internet kullanımında tercih edilen cat6 kablo çeşitlerini bulabilirsiniz. Olabildiğince farklı seçenekler sizlere sunarak bütçenize ve tercihinize göre ürün seçme olanağı sağlıyoruz.İş’te Kırtasiye’nin sürekli yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesinde istediğiniz ürünü isterseniz sadece internet sitemizden temin etmekle kalmayıp ürünleri yakından da incelemek isterseniz Esenyurt ve İkitelli’de bulunan şubelerimize gelip istediğiniz ürünü aynı avantajlarla bulabilirsiniz.

Görüntü Aktarıcı Kablolar

Laptopunuzu veya kasalı bilgisayarınızı bir monitöre, televizyona kısacası bir ekrana bağlamak istediğiniz zaman sadece bunlarla sınırlı kalmayıp projeksiyon cihazı gibi cihazların görüntüsünü de bir ekrana aktarmak isterseniz kullanmanız gereken bu kablo çeşitlerine hdmi kablo ve dp kabloları örnek gösterebiliriz. Hdmi kablolar anlık full hd ekran çözünürlüğünde sizlere 144hz ekran tazeleme hızına kadar destek vermekteyken dp kabloları daha yüksek çözünürlükte daha yüksek ekran tazelem hızları sunabilmektedir. Sizin bilgisayarınıza veya izlemek istediğiniz filmin çözünürlüğüne göre çeşitli görüntü aktarıcı kabloları İş’te Kırtasiye ayrıcalığı ile hızlıca temin edebilirsiniz.

Ses Aktarıcı Kablolar

Maalesef çoğu arabada bluetooth teknolojisi henüz bulunmamaktadır. Ama şarkı keyfinizin önüne engel çıkmasına da izin veremeyiz bunun için sizlere sitemizde bulunan aux kablo modellerini tavsiye ediyoruz. Çoğu araba bulunan jak girişine aux kablosunun bir ucunu ve diğer ucunu da telefonunuzu bağlayarak rahatlıkla istediğiniz şarkıyı arabanızın hoparlöründen dinleme imkanı sunuyoruz. Sadece araçlarınızda değil aynı zamanda bir aux kablosu sayesinde üzerinde jak girişi bulunan her hoparlöre istediğiniz sesi rahatlıkla aktarabilirsiniz.

USB Slot Çoklayıcılar

Çoğunlukla laptop kullanıcıların bir sorunu haline gelmiş usb slotların yetersizliğinin önüne geçmek için tasarlanmış ve üretilmiş bu ürünler tek bir usb girişine birden fazla usb bağlamanızı sağlayan çoğaltıcı aparatlardır. Sitemizden istediğiniz modeli size en uygun olanını uygun fiyat avantajları ve İş’te Kırtasiye farklı hemen satın alın.

İnternet Kabloları

Altyapıdan binamıza kadar ulaşan interneti en son aşamada kullanmamız için bizlere gerekli olan kablolardır. Cat kablolar kendi içerisinde sundukları hız imkanlarına göre isimlendirilmektedirler. Sitemiz üzerinde bulunan cat6 kablo modelleri  Gbit hızında ve 250Hz’e kadar interneti olabilecek en üst seviyede sizlere sunmak için üretilmektedir. İstediğiniz uzunlukta satın alabileceğiniz internet kabloları yani cat kablolar yapıldıkları materyal kaynaklı olarak sağlam bir yapıya sahiptirler. İş’te Kırtasiye siz müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri uygun fiyat avantajlarıyla güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendisine bir görev bilmektedir. Profesyonel ekiplerimiz sizler için haftanın 6 günü boyunca çalışmaktadır.İyi alışverişler dileriz.

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.