x
1 TL Kampanyası

Termal Etiket 150x100 Tekli 350'li Sarım

Marka : TAROKS

Ürün Kodu : 42168

%12 İndirim
63,87 TL + KDV
56,20 TL + KDV
KDV Dahil : 66,32 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Kampanya
 • Öneri Kutusu
 • Termal Etiket 150x100 Tekli 350'li Sarım

  Termal etiketler, özellikle hızlı tüketimin bulunduğu sektörlerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.  Bu alanda daha kaliteli bir baskı anlayışı ile üretim yapan Tarkan Reklam, ışık ve nem gibi dış etmenlere karşı daha dayanıklı olan etiketler üretmektedir. Yazıcınız termal baskı yapabilme özelliğine sahip ve etiket kullanım süreniz 24 haftayı geçmiyorsa Termal Etiket 150x100 Tekli 350'li Sarım
   sizin için maliyet etkin bir çözüm olacaktır. Ürünümüz kuşe etiketlere göre daha mat görünümde olup ışığı daha az geçirmektedir. Paket içerisinde 100X15 mm boyutlarında 350 adet etiket bulunmaktadır.

  İş’te Kırtasiye’nin Termal ve Kuşe Etiketler başlığı üzerinden farklı boyuttaki etiket ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Etiket dışında farklı ihtiyaçlarınız varsa bunun için de size hizmet etmek için hazırız. Ofislerin vazgeçilmezi olan Gıda Ürünleri gibi farklı gibi farklı birçok daldaki ihtiyaçlarınızı da kullanıcı dostu olan internet sitemiz sayesinde hızlıca bulabilirsiniz. Siz sadece size uygun olan ürünü arar ve seçersiniz, biz ise; sizin için alışverişinizin güvenliğini sağlar, kargonuzu özenle paketler ve çok hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlarız. “İş’te Kırtasiye” dünyasında her şey çok hızlı ve güvenli. Hemen üye olarak bu dünyadaki ayrıcalıklarınızdan faydalanın.

  Ürün Özellikleri
  Sarım Sayısı
  :
  350
  Boyut
  :
  150x100
  Etiket Tipi
  :
  Termal Etiket
Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.