Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Islak Mendiller

Gündelik hayatımızda birçok kalabalık ortamlarda bulunmamız gerekebiliyor ve sağlığımız için de hijyenimize özen göstermemiz gerekiyor. Ofis, okul veya ev hayatımızda mutlaka ihtiyaç duyduğumuz malzemelerden biri de ıslak mendil.

Islak Mendil Kullanım Alanları

Yalnızca kişisel hijyenimize yardımcı olmakla kalmayan ıslak mendiller herhangi bir yüzeyi de temizlemede birebir yardımcıdır. Telefonlarımızı, televizyonu, laptopları, masayı ve daha akla gelebilecek birçok alanda ıslak mendiller ile hijyene temizliğe özen gösterebiliriz.

Bebek annelerinin hemen her gün sayamayacak kadar ıslak mendil tükettiğini tahmin etmek bile güç. Islak mendiller bebek temizliği için bebeklere özel olarak da üretilmektedirler ve bu bebeklerin sağlığı açısından hem cildine hem kendisine çok yararlı bir temizlik ürünüdür.

Örneğin bir yemek safhasında elimizi yıkama imkanı bulamadıysak, ıslak mendiller işimizi görecektir. Kolonyalı mendil olma özelliği ile ellerinizi mikroplardan arındırabilir ve yemeğini gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz.

Günlük hayatımızda birçok mikrop taşıyabileceğimiz yerlere dokunmak zorunda kalabiliyoruz. Toplu taşımalarda tutunma yerleri pek de hoş bir durum olmayabiliyor. Eğer elimizi hemen akabinde yıkayamayacak isek yanımızda ıslak mendil taşımak sağlığımız açısından büyük önem sağlayacaktır.

Ofislerde de sık sık kullanılan ıslak mendiller hijyen açısından çok önemli bir durumdur. Gün içerisinde karşılıklı diyaloglar kuracağınız insanlarla el tokuşabilir veya fabrika ortamlarında birçok çalışma alanında toza maruz kalabilirsiniz. Bu pratik temizlik ürününü ofisinizde bulundurarak kendinize iyilik yapacağınıza emin olabilirsiniz.

Islak Mendil Modelleri Ve Fiyatları

Birçok marka ıslak mendil üretimini gerçekleştirmektedir. İstekirtasiye.com üzerinden komili ıslak mendil ve inci ıslak mendil gibi kaliteli markalara ulaşabilmeniz mümkün. Islak mendiller birçok çeşitte paketlenebilmektedir. Cep ve çantalar için içerisinde daha az mendil bulunan ve daha küçük boyutta olan mendiller ve içerisinde yaklaşık 70-120 adet mendil bulunduran daha çok kullanım süresine sahip olan ıslak mendilleri satın alabilirsiniz. İstekirtasiye.com’dan en ucuz ıslak mendil fiyatlarını araştırabilirsiniz. Ofisiniz için ideal tercih toptan olarak ıslak mendil satın almak olacaktır. Toptan ıslak mendil fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz marka ıslak mendili satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.