Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

ISITICILAR

Kış aylarında sıcak bir ev, sıcak bir ofis gibisi var mıdır? İçinde bulunduğu odanın ısısını kısa zamanda artıran elektrikli ısıtıcılar, şık dizaynları ile de dikkat çekmektedir. Bir dekor objesi gibi dizayn edilen ısıtıcılar, doğalgaz yerine elektriği tercih edenlerin bir numaralı tercihidir.

Isıtıcı modelleri

Farklı teknolojiler ile çalışan bir çok ısıtıcı mevcuttur. İç mekan ısıtıcıları ve dış mekan ısıtıcıları olarak temelde gruplanmaktadırlar. İç mekan ısıtıcılara örnek olarak; infrared (kızılötesi) teknolojisi ile çalışan ısıtıcılar ve fanlı ısıtıcılar bulunmaktadır. Dış mekan ısıtıcıları olarak ısı şemsiyeleri kullanılmaktadır. Infrared ısıtıcılar bu ısıtıcılar arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Ayaklı ve duvarı monteli ısıtıcı modelleri bulunmaktadır. Tüm odayı ısıtan modellerinden daha az kişiye, hatta sadece bireye yönelik ayak ısıtıcıların da olduğu modelleri mevcuttur. Daha geniş alana hizmet vermek için tasarlanmış fanlı ısıtıcılar vantilatör mantığında çalışmaktadır. Etraflarındaki havayı ısıtıp sonra onu üfleyerek etrafa yaymakta, bu sayede ortamdaki havayı ısıtmaktadır. Bunların yanında radyatör tipi elektrikli ısıtıcılar da mevcuttur. İçerisindeki yağın ısınması ile petekleri, oradanda ortamı ısıtan radyatörler farklı ölçülerde sunulmaktadır.  

Elektrikli ısıtıcı özellikleri

Elektrikli ısıtıcı alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler mevcuttur. Güvenlik bunların başında gelmektedir. Devrildiğinde otomatik olarak elektiği kesen modeller emniyet açısından tercih edilmelidir. Ayrıca bir çok model üzerinde sıcaklık ayar bölümü bulunmaktadır. Belirli bir sıcaklığa geldiğinde kendisi otomatik elektriği keser. Bu sayede hem fazla elektrik tüketimi hem de aşırı ısınmadan kaynaklanacak kazalar önlenmiş olur. Elektrik tüketimi düşük olan ürünler ekonomi açısından mutlaka dikkate alınmalıdır. Bulunduğunuz ortamın büyüklüğü, kişi sayısı gibi kriterlere göre ısıtıcının ölçüsü ve kapasitesine dikkat edilmelidir.

En uygun elektrikli ısıtıcı fiyatları

En ucuz elektrikli ısıtıcı modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta teknoloji ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ufo markası ile sizlere sunduğumuz elektrikli ısıtıcı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek elektrikli ısıtıcı tavsiyelerimizi dinler, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Ufo-logo.jpg (22 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.