Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

İŞ GÜVENLİĞİ KIYAFETLERİ

İş güvenliği nedir?

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun en büyük önceliğiniz iş güvenliğiniz olmalı. İş güvenliğinin temel amacı çalışan kişilerin en yüksek seviyede sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak, iş ve işçi arasındaki olabilecek en doğru uyumu sağlamak, olası maddi manevi zararı en aza indirmek, olumsuz etkilerden çalışanları korumaktır.

İş güvenliği kıyafetleri nelerdir?

İş yapılan sektöre göre koruyucu iş elbiselerinin modelleri farklılık göstermektedir. Örneğin temizlik işinde kullanılan iş güvenliği elbisesinin kumaşı ve özellikleri ile, ağır metal saniyinde kullanılan iş elbisenin kumaşı ve özellikler farklıdır. Genelde her sektörün ihtiyaçlarına ve firmaların taleplerine göre iş güvenliği kıyafetleri modelleri değişmektedir. İşte kırtasiye farkı ile bulabileceğiniz kıyafetler arasında en dikkat çeken iş güvenliği yelek modelleridir. Reflektörlü ve neon renklerle dikkat çeken yapıda olan iş güvenliği yelekleri, normal kıyafetlerin üzerine giyilebilmektedir. İş güvenliği elbiseleri koruyucu etkileri ile güvenlik sağladıkları gibi işyerinde bir düzende oluşturmaktadır. Aynı tip elbiseleri giyen çalışanların hangi sektörde çalıştığını belli eden kıyafetler aynı zamanda firmaların reklamlarını da yapmaktadır.  

En uygun iş güvenliği kıyafetleri fiyatları

En ucuz işgüvenliği kıyafetlerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta iş güvenliği ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Taroks markası ile sizlere sunduğumuz işgüvenliği kıyafetleri modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek işgüvenliği elbiseleri tavsiyelerimizi dinler, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.