Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

İMZA VE HAT KALEMLERİ

İmza kalemlerinin kullanım alanlarına, kişiliği yansıtma yönü de girdiğinden kullanıcıların seçici davrandığını söylemek mümkün. Kalın ucu sayesinde karakteristik bir imza oluşturulabilen bu tür kalemlerin şıklığı da önem arz ediyor. Özellikle iş adamları, avukatlar, mimarlar ve muhasebeciler gibi çok fazla imza atmak durumunda olan kişiler, kendilerine özgü bir imza kalemi kullanarak taklit edilme ve sahte imza hususunu büyük ölçüde önlemiş oluyorlar. Bu kategori altında hat kalemlerimize, kaligrafi kalemlerimize ve grafik kalemlerimize de ulaşabileceksiniz.

 istekirtasiye.com sizler için Uni - Ball ve Artline imza kalemlerini, ZIG grafik- kaligrafi kalemlerini ve Artline çizim kalemlerini öneriyor.

Kaligrafi nedir ?

Kaligrafi el yazısı sanatıdır. Bir bakıma güzel, estetik yazı yazma sanatı. Bizim kültürümüzde de bulunan Hat Sanatının diğer kültürlerdeki adıdır. 

Kaligrafi kalemi Nedir ?

Kaligrafi ve Hat sanatını icra ederken sanatçı eskiden divit kalem denilen kalemleri kullanırdı. Günümüzde teknolojik gelişmelerle farklı şekil ve çaplarda kalem uçları bu sanatı icra etmek için ortaya çıkarılmıştır.

Kaligrafi kalemleri, hat kalemleri, grafik kalemleri, imza kalemleri denilen bu kalem gruplarını aşağıda bulabilirsiniz. 

Hat kalemleri, imza kalemleri, kaligrafi kalemlerinin markaları nelerdir ?

yaygın olarak piyasada bulunan markalar Artline kaligrafi kalemleri, Zig kaligrafi ve grafik kalemleri, Kurecolor kaligrafi kalemleridir. 

Hat kalemleri nerelerde kullanılır ?

Hat kalemleri ve imza kalemleri bugün kişiye özel davetiye zarfları yazımında, bu sanatın icrasında, estetik yazı yazmayı gerektiren her yerde kullanılır.

İşte Kırtasiye sitemizde imza ve hat kalemleri kategorisi altında kalem çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.