x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

İğne Uçlu Kalemler

İğne uçlu kalemler ile yazılarınızı daha özenli, çizimlerinizi daha detaylı bir şekilde çizebileceksiniz. Herkesin dilinde pilot kalem olarak adlandırılan bu kalem adını aslında bir markadan almıştır. Pilot kalemlerin uçları iğne uçlu olduğundan dolayı, en yaygın marka adını dilimizde kalem türüymüş gibi kullanmaktayız.

Dolma kalemler ile iğne uçlu pilot kalemler eş değer özelliklere sahip diyebiliriz. Dolma kalemlerde mürekkebe batırma eylemi bulunurken bu kalemlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Dolma kalem her zaman sevilen bir kalem türü olarak elbette kalacaktır fakat iğne uçluların kullanım pratikliği de göz önünde bulundurulmalı. Bu yüzden gündelik hayatta sıklıkla tercih edilebilen, özellikle ofis ortamlarında bu hususa dikkat eden kişilerin tercih sebebi olması iğne uçlu kalemlerin ne kadar kullanışlı ve hoş bir ofis kırtasiye ürünü olduğunu da kanıtlamış oluyor.

Birçok iğne uçlu kalem çeşitleri vardır. İstekirtasiye.com sizler için birçok markadan renkli iğne uçlu kalemler bulundurmaktadır. Birkaç tane örnek verelim;

  • Yeşil pilot kalem
  • Kırmızı pilot kalem
  • Mavi pilot kalem
  • Pembe pilot kalem
  • Siyah pilot kalem

gibi birçok renkte pilot kalemi bulabilmeniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden güzel iğne uçlu pilot kalem modelleri istekirtasiye.com’da.

Önde gelen markalar ise Uni-ball, Faber Castell, Pilot olarak bilinmektedir. Markaların her biri hem güvenli hem kaliteli hem de el sağlığı açısından konforlu şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Kullanan herkes neredeyse Uni-ball, Faber Castell iğne uçlu kalem ve Pilot marka iğne uçlu kalemlerden fazlasıyla memnunlardır.

İğne Uçlu Kalem Fiyatları

Okul, ev ve özellikle iş hayatının vazgeçilmezi olan ofis kırtasiye malzemesi, şıklığı ile ve kullanışlılığıyla vazgeçilmez olan bu iğne uçlu kalem fiyatları istekirtasiye.com’da sizler için en uygun ve en ucuz fiyatlarla. En değerli yazılarınızı, imzalarınızı atarken kaliteli bir kalem kullanmak için İşte Kırtasiye üzerinde pilot kalem fiyatlarını incelebilir ve ofisiniz için ister toplu pilot kalem ister eviniz için tekli bir şekilde bu kalemlere sahip olabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.