Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Hırdavat Ürünleri

Bu ürünler genellikle tamirat işlerinde, ev bakım ve onarımlarda, kilitler, somunlar, vidalar, menteşeler, kayışlar, sıhhi tesisat malzemeleri, mutfak eşyaları, makina parçalarını onarım için kullanılan aletler olarak geçmektedir. Genel olarak ustaların işlerini kolaylaştırmaya yarayan bu ürünler sayesinde bakım onarım işleri daha rahatlık bir şekilde yapılır. Üretilirken veya kullanım sonrasında yıpranmış, kullanılmaz hale gelmiş ya da bozulmuş olan  bir ürünün yeniden kullanılır vaziyete gelebilmesi için yapılan tamirat işlemlerine denir. Bu işleri, tamircilerin tamiratlarını gerçekleştirebilmesi için kullandığı malzemelere ise hırdavat denir. Çoğunlukla nalburiyelerde bulunan ve çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olan bu kategori İş’te Kırtasiye.com farkıyla ihtiyaçlarınızı sadece tek bir tık vasıtasıyla kapınıza kadar getiriyor. Yapıştırıcılar, çift taraflı bantlar ve tek taraflı bantlar, elektrik bantları, silikon tabancası, yağlayıcı, pas sökücü sprey ve temizleme spreylerini kolaylıkla bulabileceğiniz bu kategori sizler için birbirinden avantajlı fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Son zamanlarda, zamandan tasarruf etmek isteyenler için mükemmel bir fırsat olarak ortaya çıkan Online Hırdavat veya E-Hırdavat olarak da tabir edilen bu seçenek sayesinde Online Hırdavat Alışverişleri yapmak daha mantıklı bir hale geldi. Çünkü eviniz, dükkanınız, arabanız veya fabrikalarınız için bakım onarım işlerini yapmak artık daha kolay, pratik ve hızlı! İnternet üzerinden online hırdavat satın alımları yapılabilir bir hale gelmesi ile birlikte zamandan tasarruf etmek isteyen müşteriler bu kategoriye olan ilgilerini oldukça arttırmıştır. Birçok yapı marketinde bulamayacağınız çeşitlilikte ürünü hem daha uygun fiyata hem de daha konforlu bir şekilde temin etmek isterseniz, İş’te Kırtasiye.com sitemizin Hırdavat Ürünleri kategorisine bekleriz.

Online Hırdavat Alışverişi Yapmanın Faydaları

  • Zaman tasarrufu sağlar.
  • Aynı ürünü daha ucuza bulma imkanı verir.
  • Binlerce ürün çeşidini aynı anda inceleme ve farklılıklarını değerlendirme fırsatı yakalarsınız.
  • Kolay ödeme imkanları ve hızlı teslimat seçenekleri sayesinde işleriniz yarım kalmadan hızlı bir şekilde devam eder.
  • E-Hırdavat sayesinde dışarıda bulamayacağınız indirimleri de kaçırmamış olursunuz.

Yapıştırıcı; Ahşap profillerin, MDF, kauçuk, sunta plastik ve lastiklerin yapıştırılmasında kullanılan bir üründür. Ayrıca ahşap parçaların onarımı ve sabitlenmesinde kullanılabilir. Özellikle hızlı kürleşme istenen uygulamalarda tercih edilmelidir.

Bantlar; Genellikle elektrik montajları sırasında kablolar üzerinde kullanılan bir üründür. Güvenliğin sağlanması için çok önemli bir yardımcıdır. İzolasyon bantları, tek taraflı bantlar ve çift taraflı bantlar gibi çeşitleri ile istediğiniz kullanıma uygun modelleri mevcuttur.

Plastik Çekmeceli Kutu; Çivi, somun ve vida gibi hırdavat malzemelerinizi ya da diğer ufak parçaları organize halde saklamak için hayatınızı kolaylaştıran bir üründür. Daha düzenli olmanızı sağlar. Üstelik oluşabilecek karışıklıkları da en başından engellemiş olursunuz.

Silikon Tabancası; Ahşap, metal ve sıcağa dayanıklı plastik maddeler üzerinde kullanılabilir bir alettir. Tabancanın ucu sayesinde en küçük noktalarda bile hassas hareketler ile silikonunuzu sıkmanızı sağlar. Kumaş, deri sentetik ve benzeri envanterler de sabitleme ve süslemede kullanılır.

Mazot Performans İyileştirici; Dizel benzininizin kış mevsimi hava şartlarına göre daha iyi çalışmasını sağlar. Jelleşmeyi engeller ve akış özelliklerini arttırır. Bu nedenle filtre tıkanmalarını da önler.

Temizleme Spreyi;  Motorunuzda veya makinelerinizde yoğun ve zorlu kirleri kolay bir şekilde çıkartmanızı sağlar. Makine motorlarına zarar vermeden, güvenli bir temizlik için tercih edilir. Uygulanan yüzeyler yeni gibi görünür.             

 

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.