Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
30,31 ₺ + KDV
KDV Dahil:35,76 ₺
24,35 ₺ + KDV
KDV Dahil:28,73 ₺
49,58 ₺ + KDV
KDV Dahil:58,50 ₺
61,70 ₺ + KDV
KDV Dahil:72,80 ₺
53,73 ₺ + KDV
KDV Dahil:63,40 ₺
28,93 ₺ + KDV
KDV Dahil:34,13 ₺
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

HESAP MAKİNELERİ

İlk hesap makinesi 1600’lü yılların ortalarında ünlü filozof Pascal tarafından geliştirilmiştir. Pascal’ın babasına hesaplamalarında yardımcı olmak maksadıyla geliştirdiği bu makine yıllarca kullanılmıştır. Hesap makineleri şimdiki haline ise 1900’lü yılların ortalarında ulaşmıştır. İlk etapta aritmetik ve cebirsel işlemlerde kullanılan hesap makineleri günümüzde köklü sayılardan trigonometrik hesaplamalar ve daha birçok mühendislik işlemini hatasız bir şekilde yapabilmektedir. Abaküs ile başlayan hesap makineleri gelişim süreci mikroişlemcilerin kullanılması ve ilk cebe sığabilen hesap makinelerinin üretimi ile gelişmeye devam etmektedir.

Hesap Makinesi Modelleri

Günümüzde hesap makineleri birçok alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle hesap makinesi markaları boyutsal hem işlevsellik açısından birçok model üretilmişlerdir. Yanımızda rahatça taşıyabilmemiz için cep tipi hesap makinesi, ofis işlerimizde hemen başvurabileceğimiz masaüstü hesap makineleri, mühendislerin karmaşık hesaplamalarında kullandıkları mühendislik hesap makinası gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Hesap Makinası Fiyatları

Yaptıkları işlemler karmaşıklaştıkça ve boyutları arttıkça hesap makinesi fiyatları da artmaktadır. En bilindik marka olan Casio hesap makineleri birçok çeşide yön vermiştir. Günümüzde fiyat performans açısından değerlendirildiğinde Noki marka hesap makinelerinin de çok işlevsel ve hesaplı olduğunu görüyoruz. Sen de İşte Kırtasiye farkı ile hemen tıkla ve hesap makinesi al!

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.