Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

HAVA KABARCIKLI ZARFLAR

Bir yere postalamanız ya da kargolamanız gereken belge, dosya, eşyalarınızın karşı tarafa başına zarar gelmeden gitmesini istersiniz. Bunun için en doğru şekilde paketlenmiş olması gerekir. Normal zarflar eşyalarınızı yeteri kadar korumayabilir. Bu gibi durumlar için özel olarak üretilen hava kabarcıklı zarflar ofis kırtasiye malzemeleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda bu zarfı, balonlu zarf olarak da adlandırabilmekteyiz.

Hava kabarcıklı zarflar diğer ambalaj ürünlerine nazaran ürünleriniz için daha kullanışlı, korunaklı yapıya sahiplerdir. Hava baloncuları sayesinde daha fazla koruma özelliğine sahip olduklarından dolayı olmazsa olmaz ofis kırtasiye malzemesidir. Dış etkenlere karşı koruma özellikleri son derece yüksektir.

Hava kabarcıklı zarf çeşitleri arasında birçok marka ve ebat değişikliklerini fark edeceksinizdir. Örneğin hava kabarcıklı zarf ebatlarını kullanım amacınıza göre seçerek satın alabilirsiniz. İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç örnek ebat boyutları ise şöyledir; 21x28 cm zarf, 19x18 cm zarf, 30x40 cm zarf, 240x320 cm zarf, 24x32 cm zarf, 17x18 cm zarf, 24x34 cm zarf ve daha çeşitli ebatlar ile zarflara ulaşmanız çok kolay.

Bununla birlikte, zarflarınızın kalitesini markalar da belirlemektedirler. Yapacağınız kargo işleminde kullanacağınız zarf markalarını da özenle seçmelisiniz. Alanında en çok tercih edilen ve kaliteli olma yönü ile en çok tercih edilen hava kabarcıklı zarf markalarını istekirtasiye.com sizler için bir araya getirdi. İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz hava kabarcıklı zarf markalarına birkaç örnek verelim. Örneğin; KRAF ve DOĞAN markalarından alacağınız havalı zarflarınızı, kargonuz karşı tarafa ulaştığında hiçbir sıkıntı yaşamadan ürüne ulaştığını her defasında fark edeceksinizdir. Bu yüzden bu marka ürünleri tercih etmenizde fayda var diyebiliriz.

HAVA KABARCIKLI ZARF FİYATLARI

Yapacağınız kargo ya da posta işlemleriniz için vazgeçilmez bir ofis kırtasiye malzemelerinden olan hava kabarcıklı zarf fiyatları her bütçeye uygunluk göstermektedir. İstekirtasiye.com alanında en çok tercih edilen markaları bir araya getiriyor ve balonlu zarf fiyatlarını en ucuz şekilde ürünleri arasında bulunduruyor. Hemen şimdi sen de istekirtasiye.com’u ziyaret et ve dilediğin hava kabarcıklı zarfı dilediğin miktarda satın al!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.