Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 142 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 6 7 8

Ticari olarak kargo çıkışı yapan firmalar, taşıma işleriyle ilgilenen işletmelerin aktif olarak ihtiyaç duyduğu gönderi ve paketleme ürünleri onlarca ürün çeşitliliği ile bu kategori içerisinde bulabilirsiniz. Koli Bandı makineleri, koli bantları, koli kalemleri gibi tüm ürünleri inceleyin.

Gönderi ve Paketleme Ürünleri 

Paketleme ürünleri kapsamında, en çok tercih edilen koli banları günümüz teknolojisine uygun olarak daha sağlam bir şekilde üretimleri gerçekleştirilir. Paketleme işleriyle uğraşan tüm işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda koli banları uygun fiyatlarla alıcıya sunulur. Kraft ve Hitech marka gönderi ve paketleme ürünleri en çok satan markalar arasındadır. Bu markaların diğer ürünlerini incelemek için buraya tıklayın.

Koli Bandı ve Koli Bandı Makinelerinin Özellikleri

Gönderi paketleme işlemlerinde en sık tercih edilen koli bantları, şeffaf bant veya kahverengi bant olarak çeşitli renklere sahiptir. Fiyatlarına göre güçlü yapışkan özellikleriyle kahverengi bantlar daha çok ön plana çıkmaktadır. Genellikle koli bantlama işlemlerinde şeffaf bantlar tercih edilse de ağır ürün bulunan kolileri paketlerken kahverengi bantlar daha çok dikkat çekmektedir. Bantlama işlemini kolaylaştırmak adına koli bandı makineleri teknolojinin ilerlemesiyle piyasa da tercih edilebilir ürün haline geldi. Günde 20 ve üzeri gönderi yapan firmalar genellikle koli bandı makineleri daha çok tercih etse de MAS marka koli bant makineleri en çok satan markalardır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.