Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 250 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13

GIDA

Ofis, iş yeri ve evlerinizde en çok tüketilen ve kullanılan ürünler gıda ürünleridir. Sitemiz içerisinde bulunan gıda ürünleri: sürekli tükettiğimiz, acıktığımızda açlığımızı gideren, çalışmaya ara verdiğimizde molalarımızın leziz eşlikçileri yiyecek ve atıştırmalıklar; yine aynı şekilde gün içerisinde belki de en fazla tükettiğimiz içeceklerden olan çaylar ve farklı çay çeşitleridir. Aynı zamanda içeceklerimizi içebilmemiz için kullanım alanına göre değişen karton, plastik, cam çay bardakları ve karıştırıcılar; soda, meyve suyu gibi içecekler ve içeceklerimizi tatlandırmak için kullandığımız şekerlerdir. Gün içerisinde en çok ihtiyaç duyacağınız tüm ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, toptan gıda ürünlerimiz ile maliyet açısından tasarruf edebilirsiniz.

Yiyecek ve Atıştırmalıklar

Gün içerisinde çalışırken kan şekerimizin düştüğü anlarda enerjimiz tükenmiş gibi hissederiz. İşte tam bu anlarda ufak atıştırmalıklar imdadımıza yetişir. Birbirinden güzel bisküvi ve kekler sayesinde kan şekerimizi tekrar dengeler ve enerjimizi toparlayabiliriz. Uzmanlar her 1.5 saatte bir acıkmasa bile kan şekerimizin düştüğünü belirtmektedirler. Bu nedenle kan şekerimizin düştüğü sıralarda çay veya kahvenin yanında tüketebileceğimiz küçük tatlı kaçamaklar sayesinde verimimizi tekrar zirveye çıkartabiliriz. Kategorimizde bulunan ve ofisleriniz verimi için düşündüğümüz bisküvi ve kek çeşitleri ile mutlu ve verimli çalışanlar yaratabilirsiniz.

Bisküvi ve Kek Çeşitleri Nelerdir?

Ofiste çay saatinin vazgeçilmez atıştırmalığı bisküvi ve keklerdir. Yoğun bir çalışma temposunun ardından içtiğiniz yorgunluk kahvenizin yanında en iyi giden atıştırmalık bisküvi ve kektir. Yanımızdan ayıramadığımız bu atıştırmalıkların; tatlı, tuzlu, baharatlı, çikolatalı, meyveli gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bisküvi ve kek fiyatları, markalara ve ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz içerisinde Ülker markasının birbirinden lezzetli ürünlerini bulabilirsiniz.

Çaylar

Çay neredeyse dünyanın her yerinde her gün herkesin muhakkak 1 kere içtiği bir içecek haline gelmiştir. Ülkemizin Karadeniz bölgesinde yetişen çaylar insanlar tarafından toplanır. Bir özel makas ile toplanan çaylar çuvallanıp daha sonrasında fabrikaya gönderilir. Çaylar, bizim içebileceğimiz haline gelmesi için fabrikalarda 5 işlemeden geçerler: Soldurma, kıvırma, fermantasyon, kurutma, tasnif ve paketleme. Çayların siyah çay ve yeşil çay olarak ayrılır. Aynı zamanda artık günümüzde bu çay paketlemelerinin birçok çeşidi de mevcuttur. Bitki ve form çayları, bardak poşet çaylar, demlik poşet çaylar ve dökme çaylar olarak ayrılan bu çayları tercihinize göre tüketebilirsiniz. Peki, çayın yararları nelerdir? Bu kadar sık tüketilen çayların yararı da çok fazla. Örneğin; damar kireçlenmelerini önler, sinirleri uyarır, harareti alır, idrar söktürür, kan dolaşımını düzenler. Ama fazla içmek de çarpıntıya sebep olabilir, dikkat etmelisiniz.

Çay Çeşitleri Ve Fiyatları

Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz çay markaları: Çaykur, Doğuş ve Lipton’dur. Özenle toplanılan bu çayların paketlenirken kiloları da farklı farklı ayarlanmaktadır. Tek kişilik bir evde belki 1 kg çay size uzun süre yetiyorsa bile bir ofiste 1 kg çayın yetmesi pek mümkün olmuyor. Bunun için 5 kg gibi büyüklükte ya da çok sayıda satın almayı tercih edebilirsiniz. Çay çeşitleri sadece ağırlıklarına göre değil, kullanım tercihinize göre de değişmektedir.

Sitemiz içerisindeki çay çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

-Bardak Poşet Çaylar: Bardak poşet çay diğer bilinen adı ile sallama çay sayesinde bardağınızın içerisine poşet çayınızı koyup üzerine sıcak su eklemeniz yeterli olacaktır.
-Bitki ve Form Çayları: Bitki çayları birbirinden farklı aromalar ile birçok seçeneğe sahiptirler. Özellikle rahatlatıcı olmaları, birçok hastalığa iyi gelmeleri, metabolizma hızlandırıcı özellikleri ile de birçok kişinin olmazsa olmazlarındandır.
-Dökme Çaylar: Çay genel olarak yorgunluğu alır, harareti azaltır ve sindirimi kolaylaştırır. Çayın herhangi bir işlem görmemiş hali olduğu için daha sağlıklı olan dökme çaylar, uyanık kalma ve dikkat toplama konusunda metabolizmayı destekler. Diğer çay çeşitlerine göre daha ekonomiktir.
-Demlik Poşet Çaylar: Demlik poşet çayların en güzel yanı ve tercih edilme sebebi temizleme aşamasının çok kolay olmasıdır. Çaylar poşetin içerisinde olduğundan dolayı demliğinizi boşaltırken büyük bir kolaylık sağlar.

Bardaklar

Ofis, okul, hastane gibi yerlerde her gün oldukça fazla su, çay ve kahve gibi içecekler tüketilmektedir. Kalabalık insan topluluklarından oluşan bu alanlarda bardak en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir.

Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bardak çeşitleri şunlardır:

-Plastik Bardaklar: Plastik bardaklar bir diğer bilinen adı ile pet bardak, genellikle kullan at olarak kullanılan bir üründür. Kullan at plastik bardak kullanımı hijyen açısından da çok önemli bir üründür. Pet bardaklar soğuk ve sıcak olan sıvılara dayanıklı olarak üretilmektedirler.
-Karton Bardaklar: Ofisler ve okullar çok kalabalık olduğu için her insana yetecek kadar cam bardağı bir alana toplamaya çalışmak yerine birbirlerinin içine geçirilerek muhafaza edilebilen ve bu sayede yer kaplamayan aynı zamanda ise sıvıya dayanıklılığı olan kullan at karton bardaklar tercih edilir.
-Pipet ve Karıştırıcılar: Su, çay ve kahve gibi içeceklerin içerisine eklenen şeker, tatlandırıcı, süt gibi ürünlerin içeceğe karıştırılması için kullanılan malzemelere karıştırıcı denilmektedir. Çayımızı, kahvemizi karıştırmak için kullanılan bu tek kullanımlık karıştırıcılar; genel olarak tahta karıştırıcı ve plastik karıştırıcı olarak sunulmaktadır.
-Çay Bardakları, Su Bardağı ve Sürahiler: İçeceğinizi her zaman karton veya plastik bardaklardan içmek istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda ise kurtarıcınız klasikleşmiş çay bardakları ve cam su bardaklarıdır. Günün en yorucu anında çayınızı ince belli bir çay bardağından içmek tüm yorgunluğunuzu alacak, içinizi ısıtacaktır. Günlük ihtiyacınıza göre seçeceğiniz tüm bardak çeşitleri, İş’te Kırtasiye.com’da sizlerle! Aradığınız her şeyi tek bir çatı altında sunmak için buradayız!

İçecek ve Şekerler

İster iş yerinizde isterseniz evinizde gün içerisinde en çok tükettiğimiz ürünlerin başında gelen içecekler; sıcak ve soğuk içecekler olarak ikiye ayrılmaktadır. Soğuk içeceklerde genellikle soda vb. olan gazlı içecekler ile birlikte sıcak içecekler ise kahve ve çay çeşitleri olarak gruplara ayrılmaktadır. Misafirlerimize ikram olarak veya iş yerinde çalışanların mesai saatleri içerisinde oldukça fazla tükettiği bu ürünler İş’te Kırtasiye olarak sektörün en önde gelen kaliteli firmalarının ürünlerinden oluşturduğu özel bir kategori ve en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır.

Çaylarımızı daha tatlı bir hale getirmek veya kahvelerimizi daha yumuşak içimli bir şekilde içmek istediğimizde tercih ettiğimiz şekerler ve tatlandırıcıları kategorimizde bulabilirsiniz. Balparmak Şeker, Altun Şeker, Pekşeker Şeker, Irmak Şeker ve Balküpü Şeker gibi en çok tercih edilen şeker ve tatlandırıcıları en uygun fiyat seçeneklerimiz ile kategorimiz içerisinde sizlere sunmaktayız. Üstelik çoklu büyük paket avantajları ile daha ekonomik fiyatlar ile giderlerinizde tasarruf edebilirsiniz. Firmanızın günlük yeme içme giderlerini İş’te Kırtasiye.com sitesini tercih ederek minimum bir seviyeye getirebilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.