Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

GENEL MAKSATLI KAPI İSİMLİKLERİ

Kapı isimlikleri ofislerden, alışveriş merkezlerine, fabrikalardan camilere, yollardan tuvaletlere kadar her toplu kullanımın olduğu alanda karşımıza çıkmaktadır. Hoş görünümleri ile insanlara bulunmak istedikleri yere rahatça girebilmelerini sağlayan yönlendirici ve bilgilendirici levhalardır.

Kapı İsimlik Çeşitleri

İşte Kırtasiye kendi üretim tesislerinde alüminyum malzeme kullanılarak ürettiği kapı isimliklerini İşte Kırtasiye’ nin kendi markası olan TAROKS adı ile satışa sunmaktadır. Tüm ürünler %100 kendi imalatımızdır. Sitemizde bulunan standartların dışında özel ebatlarda da tasarımda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kapı İsimlik Fiyatları

İstenen ölçülere göre poster tutucu fiyatı da çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde standart fiyatları görmektesiniz. Standart ürünlerimiz dışındaki siparişlerinizde satış temsilcilerimiz sizlere özel fiyatları onayınıza sunacaktır.

Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.

Ücretsiz Teslimat
ucretsiz teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Hızlı Teslimat
hızlı teslimat alt bilgi
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

Müşteri Memnuniyeti
musteri_memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
guvenli_alısveris
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.