x

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.


Baskı çözümlerinde yer alan ürünler talebinizle birlikte sizin kullanımınıza özel olarak üretilmiş kişiye özel ürünler olduğundan, sadece ayıplı ürün olduğu takdirde iade kabul edilmektedir.

Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir.

Kartuş toner alımlarında ürün ayıplı değilse paketi veya ambalajı açılmış ürünler iade alınmamaktadır.


İade Ürün Bedelini Ne Zaman Alabilirim?

Önce 444 43 81’i arayınız ve Müşteri Hizmetlerimizin iade/değişim formu ve İade/Değişim koduyla ilgili yönlendirmelerini uygulayınız. Form ve ürünün bize ulaşmasını müteakip üründe yapılacak inceleme netisinde ürünün zarar görmemiş veya ambalajı zedelenmemiş olması halinde ürün bedeli iade süreciniz başlayacak ve ortalama 5 iş günü içerisinde ürün bedeli, ödeme yapmış olduğunuz karta iade edilecektir.

iste_kirtasiye_telefon_iletisim.jpg (21 KB)
iste_kirtasiye_musteri-memnuniyeti.jpg (10 KB)
Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.