Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

FRAGILE TONER

Toner nedir?

Ofislerimizin vazgeçilmezi ve hatta ofisleri ofis yapan yazıcılardır. Hazırladığınız evrakları, projeleri, sunumları, resimleri ve dizaynları çıktı almanızı sağlayan yazıcılar, bir çok marka ve modelde bulunmaktadır. İş yerleri için bu kadar hayati öneme sahip olan yazıcılar için ise hayati olan unsur kartuş veya tonerlerdir. Lazer yazıcılarda sıvı mürekkep kullanılmamaktadır. Bunun yerine toz haline getirilmiş partiküller bir dram içerisine yerleştirilmektedir. Bu dramlara toner denilmektedir.

Muadil toner nedir?

Yazıcı firmasının kendi yazıcıları için çıkardığı orijinal toner olmayan ancak orijinal toner modeline uygun olarak üretilen tonerlerdir. Fiyat olarak daha ekonomik çözümler sunan muadil tonerler, orijinalleri kadar olmasa da, ona çok yakın sonuçlar sunmaktadır. Ancak bu konuda pazarda bir çok firma bulunması nedeniyle, güvenilir ve garantili muadil toner üreten firmalar tercih edilmelidir. İş’te Kırtasiye.com’da satışa sunulan Fragile Muadil Tonerler arasında bir çok markanın muadili bulunmaktadır. Fragile markası altında; Samsung 4623-105L muadil toner, Ml-1660-D104S-Scx3200 muadil toner, Samsung 2160/3405/101  muadil toner, Hp Cb541A/Ce321A/Cf211A muadil toner, Canon Crg-737 muadil toner, Hp Cb540A/Ce320A/Cf210A muadil toner, Hp Cc531A/Ce411A/Cf381A muadil toner, Brother Tn-1040 muadil toner, Hp Cb542A/Ce322A/Cf212A muadil toner, Hp Cb543A/Ce323A/Cf213A muadil toner, Brother TN-360 muadil toner, HPQ2612A Fx10 muadil toner, Hp Cf283A muadil toner, Samsung Mlt - D111L muadil toner.

İkitelli’de en uygun fragile toner modelleri

En ucuz fragile toner modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de toner ve kartuş denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Fragile markası ile sizlere sunduğumuz muadil tonerleri, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, toner tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Fragile-logo.png (2 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.