Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Yazıcı Ve Fotokopi Kağıtları

Okullarda ve ofislerde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerin neredeyse başında dosya kağıtları gelir. Dosya kağıtları A3 kağıt, A4 kağıt ve A5 kağıt olarak üretilmektedirler. Ödev çıkarmalarında, ders notlarında, sözleşmelerde, toplantı notlarında en çok kullanılan ve tercih edilen dosya kağıdı türü ise A4 boyutundaki kağıtlardır. Bu dosya kağıtları yazıcı ve fotokopi makineleri için birebir uyumludurlar.

A4 kağıdı 210mm x 297mm ölçülere sahiptirler ve bu kağıtlar en sık kullanılan kağıtlardır. Bir ders notunu arkadaşlarınızla paylaşmanız gerektiği zaman fotokopi çektirmek kaçınılmazdır. Bunun için dosya kağıtları ile fotokopi makinelerinden destek alabilirsiniz.

A4 kağıdı yapısı sayesinde herhangi bir mürekkep lekesi veya sıçraması bozulması söz konusu olmamaktadır. Bu şekilde yapacağınız işleri son derece profesyonel olarak tamamlayabilirsiniz.

Bu kağıtlar yalnızca dosya kağıdı olarak da adlandırılmaz. Kullanım alanı açısından hem yazıcı kağıdı hem de fotokopi kağıdı olarak da adlandırılmaktadırlar. Yazıcılarınızda kolaylıkla, hiçbir sorun yaşamadan dosya kağıtlarını kullanabilirsiniz.

YAZICI VE FOTOKOPİ KAĞITLARI FİYATLARI VE ÇEŞİTLERİ

Neredeyse ofis hayatınızın her saati ihtiyacınız olan bu dosya kağıtlarına istekirtasiye.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hangi markaları bünyemizde bulundurduğumuza birkaç örnek verelim;

VESTPA A4

NAVIGATÖR A4

VE-GE copierbond a4 fotokopi kağıdı

VE-GE A3,  gibi birçok marka ve boyuttaki kağıtlara ulaşmanız çok kolay.

Birbirinden kaliteli olan bu dosya kağıtlarının fiyatları ihtiyaca göre bakılacak olursa her bütçeye hitap edebilecek marka ve fiyatlara sahiplerdir. A5,A3 ve A4 kağıt fiyatlarına istekirtasiye.com’dan kağıt ürünleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilir ve her biri kaliteli olan markaları bulabilirsiniz. İş yeriniz ve okulunuz için alışveriş yapıyor olacaksanız toptan satın almak işinize yarayacaktır.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.