Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

FOTOĞRAF KÂĞITLARI

Sevdiklerinizle ölümsüzleştirdiğiniz anlarınızı bir ömür boyu canlı tutmak, hatıra olarak daha küçük nesillere aktarmak için Fotoğraf kağıdı kullanırız. Resimlerimizi bu kâğıtlara bastırır ve onları albümlerimizde saklarız. Bu alanda sizlere bir fotoğraf kağıdı tavsiyesi veremeyeceğiz ama fotoğraf kağıtlarının özelliklerinden bahsedeceğiz.

Fotoğraf Kâğıdı Ölçüleri

Piyasalarda fotoğraf kâğıtları küçükten büyüğe doğru şu şekilde sıralanmaktadır:

9x13, 10x15, 15x21, 18x24, 20x25, 25x30, 30x40, 40x50, 50x60 ve 80x100’dür. Bunların dışında fotoğraf kâğıtları A4 veya A3 gibi standart metrik ‘A’ ölçülerde de satılmaktadır.

Fotoğraf Kâğıdı Fiyatları

Fotoğraf kâğıtların da resim ölçüleri dışında kâğıdın kalitesini etkileyen bir de gramaj değeri vardır. Kâğıtların ağırlıkları arttıkça kaliteleri de artmaktadır. Bir fotoğrafın kalitesi sadece bunlarla sınırlı değildir. Bastırılmış fotoğrafınızı uzun yıllar solmadan muhafaza etmek için mutlaka kaliteli bir baskı makinesinden çıktı almasınız. Fotoğraf baskı kâğıdı fiyatları yukarıda belirttiğimiz ölçü ve gramaj değerlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye çok uygun fiyat seçenekleriyle tanex, hp vb. markaları sizlere sunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

İşte Kırtasiye de Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat
İşte Kırtasiye ile 75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
İşte Kırtasiye ile Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
Ofis Kırtasye Ürünlerinde Hızlı Teslimat

İşte Kırtasiye de Müşteri Memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

İşte Kırtasiye ile Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
128 Bit SSL Sertifikası ve 3D Secure İle Güvenli Alışveriş
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.