Sepet
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

FOSFORLU KALEMLER

Günlük konuşmalarımızda “buraya dikkat edelim” ya da “bu bölüm çok önemli” dediğimiz yerleri yazıda ve metin üzerinde nasıl göstermeliyiz diyenlerin ellerinde hiç bırakmaması gereken bir kalem türüdür fosforlu kalemler. Kesik ucu marifetiyle üzerinden geçtiğimiz sözcük, sözcük grubu ya da cümleleri ön plana çıkarmada günümüz ürünleri üzerinde üstüne yoktur. Özellikle ofislerde, kitap okumalarda ve okullarda büyük kullanım alanı bulan fosforlu kalemlerin ömrü de oldukça uzundur.

Renk seçeneği bakımından da oldukça fazla alternatifi bulunan fosforlu kalemler, istekirtasiye.com’da Faber Castell, Lacco ve Edding markalarıyla müşterilerine sunulmaktadır.

İŞARETLEME KALEMLERİ

Fosforlu Kalem Nedir ?

Vurgu yapmak, dikkat çekmek için yazıların üstünde işaretleme yapmamızı sağlayan ve içinde fotolümen renkler barındıran mürekkep bulunan işaretleme kalemleridir. İster öğrencilikte, ister profesyonel yaşamda herkesin ihityacı olan kalemdir. 

Fosforlu Kalem Markaları Nelerdir ?

Fosforlu kalem markaları deyince ilk akla gelen Avrupa'da da en çok satan markalardan olan Stabilo fosforlu kalemleridir. Bunun yanı sıra edding fosforlu kalemler de çok insan tarafından kullanılmakta, kalitesi onaylanmış bulunmaktadır.

Daha ekonomik fosforlu kalem arayanlara noki fosforlu kalemler, faber castell fosforlu kalemler önerilebilir.

Fosforlu kalemler İşte Kırtasiye'den online olarak kolayca alınabilmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.