Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Bu ürün gecici bir süre temin edilememektedir.
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

FARE – MOUSE

Mouse yani fareler bilgisayardaki hareketlerimizin kontrolünü sağladığımız bir bilgisayar aracı, aparatı diyebiliriz. Bilgisayarınız ister dizüstü ister masaüstü olsun fark etmez her iki türde bilgisayarda da Mouse kullanmak büyük bir kolaylıktır. Masaüstü bilgisayarlarınızı zaten bir fare aracılığı ile kullanmanız gerekirken laptop yani dizüstü bilgisayarlar için fare her zaman gerekli değildir. Laptonların kendi üzerinde Mouse görevini gören, laptop yüzeyinde yeri vardır. Ama bu her zaman rahat kullanıma sahip olmayabiliyor. Özellikle ofis hayatında sürekli şekilde bilgisayar kullanması gereken çalışanlar muhakkak Mouse ihtiyaç duymaktadırlar çünkü Mouselar kullanım olarak çok pratiklerdir.

Mouseların birçok çeşidi vardır. Kablolu Mouse, kablosuz Mouse, usb girişli Mouse, wifii destekli Mouse ya da bluetooth destekli Mouselar günümüzde sürekli olarak kullanılan fare Mouse çeşitlerindendir. Özellikle son zamanlarda kablolu Mouseların yerini kablosuz Mouselar aldı. Bu sayede hem işlerimizi daha pratik bir şekilde halledebiliyor, hareketi el hareketlerimizle kolaylıkla yürütebiliyor hem de kablo karmaşasına yol açmamış oluyor. Ofis hayatında mouselar gerçekten olmazsa olmaz bir bilgisayar ürünüdür.

Mouselar artık günümüzde yalnızca bilgisayar kullanımını rahatlatmak için değil aynı zamanda bilgisayar üzerinden oynadığınız oyunlar için de özel olarak üretilmektedirler. Oyunlara özel olarak üretilen Mouseların şekli, tuşları diğer Mouselara göre daha çok fonksiyonlu hale gelmiştir. Bu oyun oynamayı seven kişiler için bir tutku haline dönüşmüştür. Bu Mouselar normal bilgisayar kullanımı için pek tercih edilmezler.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç marka ve model Mouse ise şöyledir;

  • Microsoft Mouse Wireless
  • Everest Mouse Kablosuz
  • Hiper Mx-550 Kablosuz Mouse
  • Trust Kablosuz Mouse
  • Logitech Mouse Gri
  • Hiper kablolu Mouse
  • Logitech Wireless Mouse

Kablosuz Mouse Logitech gibi seçkin markalar ve kaliteli Mouselar için sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

FARE – MOUSE FİYATLARI

Kullanım olarak hem çok pratik ve hem iş hızımızı kolaylaştıran bu fare, Mouseları sizler için ürünlerimiz arasında bulundurmaktayız. Ofislerin vazgeçilmezi olan Mouse fiyatları da her bütçeye ayak uyduran uygun fiyatlar ile sizlerle. Hiper, Everest, Microsoft, Trust, logitech Mouse fiyatları için hemen şimdi istekirtasiye.com’u ziyaret edebilir ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.