Faber Castell Sınav Silgisi Mavi 187136

Marka : FABER CASTELL

Ürün Kodu : 43837

%12 İndirim
2,24 TL + KDV
1,97 TL + KDV
KDV Dahil : 2,12 TL
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • Taksit Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Mavi Sınav Silgisi

  Geleceğimizi belirleyen sınavlarda, eğitim hayatımızda ve ofis ortamlarında kısacası yazı gereçlerinin kullanıldığı her alanda silgi tercihi oldukça önemlidir. Kalemden kaleme değişkenlik gösteren uç yapısı ile yazıları kâğıt üzerinden silmek bazı durumlarda oldukça zor olabiliyor. Faber castell sınav silgisi bu durumlarda oldukça tercih edilmektedir. En iyi silgi unvanına sahip mavi sınav silgisi çok sert uçlu kalemlerin bile yazdığı, çizdiği yazıları oldukça rahat silebilmektedir.

  Özellikle uçlu kalem kullanımının son yıllara oranla artış gösterdiği dönemlerde faber sınav silgisi uçlu kalemin bastırarak yazdığı yazıları bile silebilen, yılların vermiş olduğu deneyim ile Faber Castell kalitesini ön plana çıkartmakta. Sınav kağıtları, optik formlar gibi kağıtlarda yapılan işaretlemeleri silmek için üstün kalite sunabilen mavi sınav silgisi, Dust-Free özelliği sayesinde silme işlemi sonrası oluşan silgi artıklarını topaklanarak tek parça halinde birleşir ve etrafa yayılmasını önler. 2B sınav kalemi gibi kurşun kalemler için ekstra temiz silme olanağı da tanımaktadır.  Faber Castell Silgileri

  Silgi seçimi yaparken dikkat edeceğiniz şeylerden birisi ise, silginin kullanılacağı kâğıt yüzey ve silmek istediğimiz kalemin uç yapısıdır. Kurşun kalemler ve uçlu kalemler uç kalıklarına göre farklı boyutlardadır. 0.5mm veya 0.7mm bir uçlu kalem ile 2mm bir kurşun kalemi silerken kullanılabilecek silgiler farklılık gösterebilir. Fakat faber castell sınav silgisi bu tür bir farklılık gözetmeden, kurşun uç niteliğindeki tüm yazıları kusursuz bir şekilde silmektedir.

  Mavi Sınav Silgisi Özellikleri

  Marka

  :

  Faber Castel

  Model

  :

  Sınav Silgisi

  Renk

  :

  Mavi

  Diğer

  :

  Dust-Free

   

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.