Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

EVRAK RAFI

Ofis ortamımızda masaüstü kırtasiye ürünleri arasında en vazgeçilmez olanı da evrak rafıdır. Evrak rafları sayesinde hem dosyalarımızı bir arada tutabilir hem de masaüstü dağınıklığımızı düzenlemiş oluruz.

Masaüstünüze koyabileceğiniz bu evrak raflarını genellikle o hafta içerisinde sıklıkla kullanacağınız belgelerinizi koyarak kolaylıkla ulaşmanıza da yardımcı olacaklardır.

EVRAK RAFI ÇEŞİTLERİ VE MODELLERİ

Evrak rafları ofislerimiz için çok kullanışlı olan kırtasiye malzemelerindendir. Genellikle masaüstü olarak kullanılan bu evrak rafları, göz önünde bulunacaklarından dolayı da görünüşü de çok önemlidir. Masalarımızın güzel bir görünüme sahip olmasını isteriz. Tasarımları ve çeşitli modelleri ile istekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç evrak rafı modelleri ise şöyledir;

  • Metal Evrak Rafı, renk ve farklı modelleri ile hoş bir görünüm sağlamanıza yarayacaktır.
  • Plastik Evrak Rafı
  • Katlı Evrak Rafı ile dosyalarınızı kat kat kategorize edebilirsiniz
  • Dikey Evrak Rafı
  • Telli Evrak Rafı
  • Şeffaf Evrak Rafı ile dosyalarınıza şıklık katabilirsiniz
  • Evrak Rafı Çekmeceli ile kağıt görüntüsü olmadan dosyalarınızı çekmecelere yerleştirebilirsiniz.

Tekli evrak rafları olduğu gibi çoklu evrak rafları da vardır. Kat kat olan bu evrak raflarını dosyalarınızı göz önünde bulundurmak ve kategorize etmek kaçınılmaz bir pratik yöntemdir. Hem masaüstü düzeninizi koruyacak hem de belgelerinizi güzel muhafaza edebileceksiniz.

EVRAK RAFI FİYATLARI

Ofislerin ve hatta öğrenci odalarında bulunan çalışma masalarının da vazgeçilmezi olan bu evrak rafı fiyatları da kullanışlığı bakımından her bütçeye göre de sizler için sunulmaktadır. Evrak rafı fiyatları en ucuz ve en kaliteli markalar ile istekirtasiye.com üzerinde sizlerle. Hemen siz de istekirtasiye.com’a girip dilediğiniz modelde ve markada evrak rafını sepetinize ekleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.