Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Evrak Mandalları –Kıskaçlar

Çelik kıskaç, klips, masa klipsi, evrak mandalı, evrak tutucu mandal, metal klipsi, masa kıskacı gibi farklı isimlerle karşımıza çıkan kıskaçlar, ofis masamızda ve evrak çekmecemizde olmazsa olmazlardan biridir. Özellikle A4 olarak isimlendirdiğimiz fotokopi kâğıtlarımızı, resmi belgelerimizi ve diğer evraklarımızı derli toplu hale getirmek için mutlaka bir evrak mandalına ihtiyacımız vardır. Tel kıskaçlara göre daha koruyucu olan metal mandallar ve kıskaçlar bir organize görevini yerine getirmektedir.  19 milimden 51 milime kadar farklı seçenekleri bulunan evrak tutucuları, belgelerimizin kırışmasını ve kaybolmasını da engellemektedir.

Evrak Mandallarının Mekanizması Nasıl İşler?

Kullanımının hızlı ve pratik olması için kavisli yaysız ya da yaylı olarak üretilen evrak mandalları özelliklerine göre metalden ya da alüminyumdan üretilmektedir. Tasarım işi ile uğraşanların da son derece işine yarayan kağıt tutucuların yaka kartlarını sabitlemek için kullanılan modelleri de vardır. Yaka kartlarını taşımak için profesyonel bütün şirketlerde kullanılan şeffaf askılı klipsler,  klipsli kıskaç adıyla da bilinir.

Evrak Mandalı Fiyatları, Klips Fiyatları

Kıskaçlar ve evrak mandalları kategorisinde ihtiyaç duyduğunuz ürünlere istekirtasiye.com dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Online satış sitemiz istekirtasiye.com ‘dan Mas Omega çelik klips, Rubenis Double klips, Casa çelik kıskaç, BIGPOINT askılı metal klips, Mas not kağıt tutucu gibi marka değerini güçlendirmiş ve kalitesini ispatlamış kıskaçlara, yapıldığı malzemeye göre metal evrak mandalı veya renkli evrak mandalı modellerine tereddüt etmeden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini merkeze alan istekirtasiye.com sizler için hızlı teslimat ve yurt genelinde 75 TL üzeri kargo ücretsiz olmak üzere güvenli alışveriş imkânı sunmaktadır. Sizleri Online ticarette yılların tecrübesiyle ve müşteri memnuniyetiyle hizmet veren istekirtasiye.com a bekliyoruz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.