Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 260 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 11 12 13

ETİKETLER

Etiket

İşletmeler için organizasyonlarının düzeni çok önemlidir. Bu organizasyonun mal giriş ve çıktılarının çok iyi bir şekilde sınıflandırılması gerekir. Bu sınıflandırma işlemlerini yaparken ise etiketler çok büyük bir önem teşkil eder. Ürünün fiyatı, türü, miktarı, ürünün üreticisi vs. gibi bilgilerin açıklamasının yer aldığı etiketler sayesinde sınıflandırmalar bir düzene oturtulmuş olur. Müşterilere alacakları ürünün tüm bilgilerini aktarmak için kullanılan etiketler, genelde ürünün üzerine basılan yapışkan kağıtlardan oluşmaktadır. Günümüzde işletmelerin büyümesi, şubeleşme ve teknolojinin getirdiği yenilikler ile birlikte bilgilerin bilgisayara kayıt edilmesi, etiketleme işlemlerinin önemini bir kat daha arttırmıştır. Hemen hemen her iş sektöründe kullanılan etiketler sayesinde işler daha sistemli ve düzgün ilerler. Mal yönetimi, depo sayımı ve stoklar etiketler sayesinde daha kolay yapılır. Etiketlerin kullanım alanları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Marketlerde, kırtasiyelerde, tekstil sektöründe, perakende ürün satılan işletmelerde veya kütüphanelerde bile kullanımı oldukça fazladır. İş’te Kırtasiye.com sitemizin Etiketler kategorisine hemen göz atabilir ve birbirinden uygun etiket fiyatlarını hemen değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kullanım alanlarına göre etiketler; demirbaş etiketleri, barkod etiketleri, yıkama talimat etiketleri, fiyat gösteren etiketler, ürün bilgi etiketi, ürün marka logosu etiketleri veya uyarı etiketleri olarak da kullanılır. En ucuz etiketler için kategorimizi mutlaka inceleyin! Hızlı teslimat, kolay ödeme ve avantajlı fiyatları sakın kaçırmayın!

Lazer Etiketler

 Tonerle veya mürekkeple çalışan lazer veya inkjet yazıcılar için baskıya uygun bir etiket hammaddesidir. Kendinden yapışkanlı tabaka şeklinde olan etiketlerdir. Bir tabakada etiket büyüklüğüne bağlı olarak birden fazla etiket bulundurulabilir. Endüstirinin birçok alanında tercih edilen lazer teknolojisi ve lazer etiket modelleri genel olarak son zamanlarda gıda sektörününde çok yaygınlaşmıştır. Sebze veya meyvelerin etiketlenmesinde malzemeleri etiketlemek için bu etiketler tercih edilir. Ürünün adı ve bölgesinin belirtilmesi için lazer etiketler kullanılır. Kullanım alanı sadece gıda sektörü ile sınırlı değildir. Kargo şirketleri, tekstil sektörü ve nakliyat gibi daha yüzlerce sektörün ihtiyaçlarına yanıt verebilmektedir. Lazer etiket sayesinde paketleme ve etiketleme maliyetlerinizi azaltma konusunda sizlere yardımcı olur. Ayrıca en kaliteli lazer etiket konusunda dikkat edilmesi gereken husus; sıcaklığa, kimyasal maddelere, neme, ve sert maddelere karşı dayanıklı ve dirençli bir yapısının olması çok önemlidir. Bu ürünler dayanıklılık ve sağlam performansları sayesinde kullanıcıları tarafından tam not almayı başarmış etiketlerdir. Sizler de İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulunan lazer etiket fiyatlarını yakından inceleyebilir ve avantajları değerlendirebilirsiniz.

Nokta Etiketler

İşletmenizin çok fazla kaleme sahip bir ürün yelpazesi bulunabilir. Bu ürünler depolarınızdan sergi alanlarına getirileceği zaman ayırt etmek zorlaşabilir. Bu nedenle nokta etiketler farklı renk çeşitleri sayesinde sizin işinizi oldukça kolaylaştırır. Hızlı kontrol yapmanızı sağlar. Bu etiketler ile birlikte ürün belirlemede işiniz çok kolay bir hale gelecektir. En ucuz nokta etiketlerini bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com, sizler için birbirinden farklı renk seçenekleriyle işletmenize kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Zaman kaybı yaşamamanız ve daha konforlu bir kontrol süreci için nokta etiketleri tercih edebilirsiniz. İş’te Kırtasiye.com olarak işletmeniz için en avantajlı ürünleri en uygun fiyata sizlere sunmaya devam ediyoruz. Dilerseniz sitemize hemen üye olabilir ve binlerce ürünü tek bir tık’la kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye!

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.