x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
%10 İndirim
128,38 TL
115,55 TL
%10 İndirim
203,31 TL
182,98 TL
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.
1 2

ETİKET MAKİNELERİ

 Etiket Makineleri

Etiket makineleri ilaç, kozmetik, gıda, sanayi ürünleri ve raf etiketleme işlemi yapan tüm sektörlerde kullanılan bir cihazdır. Oldukça yaygın bir kullanım alanınasahiptir. Silindirik, eliptik, konik, düz yüzeye sahip şişeler, kavanozlar, poşet, kutu, koli benzeri ambalajların üzerine yapışkanlı etiketleri seri bir şekilde yapıştıran cihazlara etiket makineleri denir. Genel olarak etiketlerin hızlı basımını sağladığı için zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Etiket makinesi aslında bir tür barkod yazıcıdır. Rulo şeklindeki etiketleri basmak ve seri sonuçlar almak için firmalar tarafından vazgeçilmez bir üründür. Çoğu kurumsal firmanın tercih ettiği bu makineler günlük iş organizasyonunun düzenli ve hızlı olması için büyük bir katkı sağlar. Etiket makineleri fiyatları ise oldukça ekonomik olduğundan işletmeler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür. Malzemelerinizin son kullanma tarihini, fiyatını, ağırlığını, uzunluğunu ve ürünün kodunu hızlı bir şekilde üzerine etiketlemenizi sağlar. Bu şekilde ürünlerinizin düzenli bir şekilde kategorilendirebilir ve oluşabilecek karışıklıkları pratik bir şekilde engellemiş olursunuz. Depo sayımı, muhasebe kayıtları ve stoklar için temel bilgileri ürünlerinizin üzerine bu etiket yazıcıları sayesinde kolayca girebilirsiniz. Farklı baskı özelliklerine sahip olan bu cihazlarda, bant boyutundan, font şekline, farklı desenlerden, farklı etiket tasarımlarınızı önizleme olarak ekranlarından görebileceğiniz seçenekleri sizlere sunuyoruz. DYMO, Sanse, Bigpoint ve Motex gibi köklü ve kaliteli firmaların birçok modelini İş’te Kırtasiye.com farkıyla sizlerle buluşturuyoruz. En ucuz etiket makineleri ve daha binlerce ürünü kategorimizde bulabilir, İş’te Kırtasiye.com’un sizler için sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz! Keyifli alışverişler!

 

Endüstriyel Etiket Makinesi

Vakit nakittir diyenlerin tercih ettiği kullanışlı ürünlerdir. El tipi kullanılan etiket makineleri veya elde kullanıma uygun barkod makineleri arasında karşımıza çıkan endüstriyel etiket makineleri, çok fonksiyonlu cihazlardır. Genelde klavyesi ve ekranı bulunan cihazlar da mevcuttur. Bu sayede yapacağınız kusursuz baskılar için etiketlerinizi önizleme sistemi ile önceden ekranından görebilirsiniz. Hızlı baskı özellikleriyle diğer modellerden ayrılan üstün cihazlardır. Her türlü zor şartlara dayanıklı yapıları, bilgisayar ile uyumlu çalışan sistemi ile daha önceden bilgisayar üzerinden yaptığınız çalışmaları, etiket şablonlarını veya renk seçeneklerini aktarabilir ve o şekilde baskı yapabilirsiniz. Genellikle profesyonel kullanıcılara hitap eden ve gün içerisinde kazandırdığı pratiklik ile zamandan aşırı derecede tasarrufu sağlayan ve endüstriyel alanlarda sıkça tercih edilen cihazlardır. Bu etiket makinelerinin fiyatları ise sağladığı tasarrufa oranla oldukça ekonomik boyuttadır. Endüstriyel standartlarınıza kesin sonuçlar veren kullanımı yüksek kaliteli cihazlardır. En ucuz endüstriyel etiket makineleri ve işletmeniz için sunduğumuz uygun seçenekleri İş’te Kırtasiye.com sitesinin avantajlı dünyasında bulabilirsiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sizler için sunmaya devam ediyoruz. Dilerseniz kategorimizde bulunan diğer modellere göz atabilir, kolay ödeme ve güvenilir alışverişin tadını çıkartabilirsiniz! Dilerseniz İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli şubelerimize uğrayarak ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

Şeffaf Etiket Plastiği

Şeffaf renkli olan bu plastikler etiketlerin ürünlere makine kullanmadan el yardımı ile  bağlanmasını sağlayarak pratik bir şekilde etiketleme yapmaya yarar. Bu ürün ve daha binlerce iş hayatınızı kolaylaştıran ürünü sadece tek bir tık’la sipariş edebileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı kaliteli ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmanın mutluğunu yaşıyoruz. Sizler de hemen İş’te Kırtasiye.com sitemize üye olabilir ve indirimli fiyatları avantajlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.