Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Etiket Makinesi Etiketleri

Özellikle mağazalar, depolar ve marketlerin sıklıkla kullandığı malzemelerden biri de etiketlerdir.  Etiketler bir ürünü belirlemede, fiyatlandırmada bize kolaylık sağlayan bir malzemedir.

Özellikle bakkal ve marketlerde bir ürünün sürekli fiyat değişikliği göstermesi çok mümkün. Bu gibi durumlarda kullanılan renkli etiketler ile ürünün yeni fiyatını kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Mağazalardan olası indirimlerin habercisi de kesinlikle renkli etiketlerdir. Etiketin üzerine yeniden yapıştıracağınız renkli etiketler ile müşterinizin algısını yükseltecek ve fiyat bilgilendirmesini kolaylıkla yapabileceksinizdir.

Depolarda çok fazla ürün bulundurabilirsiniz. Üzerine yapıştıracağınız etiketler sayesinde kolilerinizin içerisinde hangi ürünün olduğunu kolay analiz edebilir ve bu sayede kategorize edebilirsiniz.

Etiket Makinesi Etiketleri Modelleri

Kağıt etiketler ve plastik etiketler olarak seçenek oluşturabileceğiniz bu etiket türlerini açıklayalım. Kağıt etiketler genellikle sıklıkla değişkenlik gösteren ürünlerinizin üzerine yapıştırmanız için çok pratik bir ürün olacaktır. Plastikler ise dış etkenlere karşı daha korunaklı oldukları için uzun süreli kullanım sağlayacağınız ürünlerinizin üzerine yapıştırmanız daha yararlı olacaktır.

Etiketleri bir etiket makinesi yardımı ile yapıştıracağınız yüzeye kolay bir hamle ile yapıştırabileceksinizdir.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç etiket modelleri ise şöyledir;

Dymo etiket makinesini kullanarak,

Dymo etiket kırmızı

Dymo şeffaf etiket

Dymo etiket mavi

Dymo etiket sarı

Dymo etiket beyaz

Dymo etiket yeşil gibi bir çok renk seçeneğine sahip olan marka ve renklere kolaylıkla istekirtasiye.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dymo etiket kartuşunu da dilediğiniz zaman yenileyerek uzun süreli bir etiket makinesi kullanımı yapabilirsiniz.

Etiket Makinesi Etiketleri Fiyatları

İş hayatınızda sıklıkla kullanmanız gerekebilecek bu etiket makinesi etiklerine sahip olmanız ekonomik açıdan her bütçeye uygundur. İstekirtasiye.com sizler için en kaliteli markaların ürünlerini bulundurmakta ve en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli etiket makinesi etiketleri için hemen şimdi istekirtasiye.com’dan ürün incelemesi yapıp satın dilediğiniz etiket makinesi etiketlerini satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir alışveriş sizleri bekliyor!

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.