x
Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Etiket Makinaları

Hemen hemen her sektörün ihtiyacı olan ürün ve raf üzerlerindeki etiketlerin, hızlı bir şekilde hazırlanmasını ve yapıştırılmasını sağlayan makinalara etiket makinası denilmektedir. Etiketleri tek tek yapıştırmak yerine topluca yapıştırma kolaylığı sağlayan Etiket Makinaları, bu makinalar için üretilen Etiketler’le kullanılmaktadır. Etiket üzerine; son kullanım tarihi, fiyat bilgisi, ürün bilgisi, barkodu gibi bilgilerin dışında kendinizin tasarlayacağı bir format üzerinden istediğiniz bilgileri kolayca basabilirsiniz. Etiket makinelerinin avantajları oldukça fazladır. Sizlere zaman ve işgücü tasarrufu sağlayan bu makineler, düzenli ve tertipli bir raf sisteminize sahip olmanızda sizlere yardımcı olur. Sayım işlemlerinde de etkinlikle kullanılan bu etiketler, doğru ve hızlı bir sayım yapmanızı sağlar.

Etiket makinesi modelleri

Farklı tip ve özellikte bir çok etiket makinası bulunmaktadır. Küçük etiket basan makineler elde taşınbilirken ürün kolisi etiketleme gibi büyük boyda etiket basan makineler daha çok masa üstünde kullanılmaktadır. Taşınabilir boyutta olan portatif etiket makineleri ile, barkod ve her türlü fiyat etiketi basımı hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Genelde farklı baskı özelliklerine, bant boyutuna, font şekline ve desenlere sahip bu makinaların, bir kısmının ekranında yaptığınız etiket tasarımınızı önizleme olarak görebilirsiniz. Etiket plastiklerini ürün üzerine bağlamanızı sağlayan kılçık makinelerinden, farklı tür ve boyutta etiket basan etiket makinelerine kadar bir çok modeli sitemizde bulabilirsiniz.   Bu alanda DYMO, Sanse, Bigpoint ve Motex  maraka ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Etiketleme makineleri nerelerde kullanılır?

Etiket makineleri ürün ve raf etiketleme işlemi yapan tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Bu nedenle oldukça yaygın bir kullanım alanı mevcuttur. Marketler, her türlü ürün satışı yapan mağazalar, ambarlama ve depolama işlemi yapan tüm işletmeler sıklıkla etiket makinelerini kullanmaktadır.

En ucuz etiket makinesi modelleri ve fiyatları

En ucuz etiket makinelerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli etiket makinesi modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Motex-logo.png (6 KB)      Iste-Kirtasiye-Sanse-logo.jpg (12 KB)   Iste-Kirtasiye-Dymo-logo.gif (3 KB)  Iste-Kirtasiye-bigpoint-logo.png (53 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.