Era Toz Maskesi 7210 FFP2 Aktif Karbonlu

Marka : ERA

Ürün Kodu : 42408

Bu ürün kısa bir süreliğine tedarik edilememektedir. Dilerseniz aşağıdan tercih edebileceğiniz diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.
kolay-iade.png (3 KB)
Hızlı Teslimat
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Bilgileri
 • 0 Yorum
 • Öneri Kutusu
 • Era Toz Maskesi 7210 FFP2 Aktif Karbonlu

  Era Toz Maskesi konik tasarımı ve yumuşak elastik bandı sayesinde yüze tam oturmaktadır. Maske yüzünüzden baş bandı sayesinde kaymaz. Bu bant kopma ve aşınmaya dirençlidir. Kaynak işlerinde çıkan dumandan korunmak, kimyasalların ve metal dumanından etkilenmemek için ideal bir çözüm olan Era Toz Maskesi düşük yoğunluktaki tüm gazlara karşı etkilidir. CE belgesine sahip ürünümüz EN 149:2001+ A1:2009 standartlarına uygundur. İş güvenliği malzemeleri konusunda uzman ekibimiz tarafından sizin için seçilen Era Konik Ventilli Solunum Maskesinin, koruma düzeyi 10’dur. 

  Era toz maskesi kullanma talimatı

  Kullanmadan önce maskenin son kontrolünü yapın. Herhangi bir kaçak olup olmadığın tespit etmek için kuvvetlice nefes alıp verin. Bir kaçak tespit ederseniz maskeyi yüzünüze tekrar oturtun. Havada en az %19,5 oksijen bulunmalıdır. Havalandırılmayan depolar, dar kuyular, bilinmeyen zararlı maddelerin olduğu ortamlarda kullanılmaz. Tek kullanımlıktır.
  Iste-Kirtasiye-Era-logo.jpg (26 KB)

  Solunum maskeleri Esenyurt’da nereden satın alınır

  İş’te Kırtasiye.com, en ucuz solunum maskeleri için vazgeçilmez adrestir.  Bunu teyit etmek için sitemizi ziyarte edebilir veya İş’te Kırtasiye’nin Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayisini ve şubesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlarımızı internet üzerindeki fiyatlarla karşılaştırmanız yeterli. Fiyat ve kalitedeki farkı görünce şaşırmayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye.com olarak; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere kendi servis hizmetimizle, diğer bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz.

  Başka tip ve özellikte solunum maskeleri bakıyorsanız, uzaklara gitmeyin biz size yeteriz. Sitemizin Toz ve Gaz Maskeleri kısmından aradığınız özelliklerdeki en uygun solunum maskeleri, kolayca temin edilebilir. Diğer ihtiyaçlarınız için de size bir tıklama mesafesindeyiz :) Katlı Havlular gibi farklı bir çok ihtiyacınızı hazırlayarak, Tüm Türkiye’ye kargo aracılığı ile en kısa sürede ulaştırıyoruz. “İş’te Kırtasiye” dünyasında her şey çok hızlı ve güvenli. Sizde hemen istekirtasiye.com’a üye olun ve avantajlardan faydalanın.

  Era toz maskesi özellikleri

  Marka

  :

  Era

  Model

  :

  7210 FFP2 

  Filtre sınıfı

  :

  FFP2 

  Malzeme

  :

  Konik tasarım, yumuşak elastik sızdırmaz bant

  Kullanım alanı

  :

  Sadece katı maddeler ve sıvı aerosollere karşı kullanılır

   

   

  Aşırı kokulu ortamlarda çalışmayı kolaylaştırır.

   

   

  Gaz ve buhardan korumaz

  Koruma düzeyi

  :

  10

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2021 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.