Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

EPSON KARTUŞ

Ofislerde hemen her gün bilgisayarımızda bulunan sayısız belgeleri baskı almamız gerekir. Baskı alınması gereken belgeler çoğunlukla saklanılması ve kaybolmaması gereken belgeler olduğundan dolayı yalnızca bilgisayar gibi teknolojik bir ürene güvenmek yetmiyor. Bunun için yazıcılara başvururuz. Yazıcılar sayesinde bilgisayarlarımızda bulunan evrak, rapor, belge ya da görsellerimizi kağıt üzerine baskılayabilmekteyiz. Yazıcıların istediğimiz bir belgeyi baskılayabilmesi için de kartuşa ihtiyacımız var.

Kartuşlar, yazıcıların içerisine yerleştirilerek, içerilerinde bulunan mürekkepleri ile belgelerimizi çıkartmamıza yaramaktadır. Kartuşların kalitesi de bir o kadar önemlidir. Hem baskılarımızı kusursuz bir şekilde baskılamalı hem de yazıcı ile uyumlu olmasına özen göstermeliyiz. Kaliteli bir kartuşun hem ömrü uzun olur hem de yazıcı ile uyumluluğu ile yazıcı ömrünü de uzatabilir.

Dünyaca ünlü olan ve yazıcı alanında en iyilerinden biri olan Epson markasının üretmiş olduğu kartuşlar herkes tarafından kalitesi, renk çeşitliliği ve uzun dayanıklılığı ile bilinmektedirler. Bu yüzden epson marka ofislerin olmazsa olmazlarındandır. Epson mürekkeplerinin oldukça fazla renk çeşitliliğinden dolayı renkli baskılar için vazgeçilmez bir üründür.

İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz birkaç Epson kartuş çeşidi ise şöyledir;

  • Epson C13 T0713 4020 Kartuş Kırmızı
  • Epson C13 T0713 4020 Kartuş Sarı
  • Epson C13 T67364A Kartuş Açık Kırmızı 70 ml
  • Epson C13 T67344A Kartuş Sarı 70 ml
  • Epson C13 T1285 4020 Kartuş 4'lü Set
  • Epson C13 T6642A Kartuş 6.500 Sayfa Mavi70
  • Epson 774 Kartuş 1000 Sayfa
  • Epson T6641A Kartuş 6.500 Sayfa Siyah
  • Epson 664 mürekkep

en ucuz ve en kaliteli modelleri ile sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

EPSON KARTUŞ FİYATLARI

Ofisinizin olmazsa olmazı olan yazıcılara almanız gereken kartuşların kalitesinin ne kadar önemli olduğunu herkes bilir. Bu yüzden Epson marka hem her ihtiyacınızı karşılayabilir ve uzun ömürlü bir kartuşa sahip olmanıza vesile olur. Epson mürekkep fiyatları, içerisindeki özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Renk renk ve çeşit çeşit olan kartuş fiyatlarını istekirtasiye.com’dan ziyaret edebilir ve ihtiyacınız hangisi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.