Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 34 ürün görüntüleniyor.
1 2

Emredici Levhalar

Hangi sektörde çalışıyor olursanız olun en büyük önceliğiniz iş güvenliği olmalı. İş güvenliğinin temel amacı çalışan kişilerin en yüksek seviyede sağlıklı bir ortamda çalışmalarını sağlamak, iş ve işçi arasındaki olabilecek en doğru uyumu sağlamak, olası maddi manevi zararı en aza indirgemek ve olumsuz etkilerden çalışanları korumaktır. Bu işlemleri yapabilmek için bir çok işgüvenliği malzemesi ve aksesuarı kullanılmaktadır. Bunlardan uyarıcı mahiyette olan levhalar, çalışanlara uyması gereken kuralları hatırlatma yönünde işlev görmektedir. Sıklıkla kullanılan uyarı levhalarından birisi de emredici levhalardır.

Emredici levha nedir

Herhangi bir makine, cihaz ile çalışanlara çalışma esnasında uyması gereken kuralları görseller ve emir cümleleri ile anlatan levhalara emredici levha denilmektedir. Örneğin; bir makine ile çalışmadan önce iş güvenliği gözlüğü takması gereken bir çalışana, “Gözlük tak” şeklinde hazırlanmış levhalar ikaz vermektedir. Bazen bir mahale girerken bazı güvenlik kurallarına uymak gerekir. Örneğin; yüksek gürültünün olduğu bir ortama giren kişilerin, yüksek sesin kulaklarına vereceği zararı önlemek için kulaklık takmaları gerekmektedir. Bunu hatırlatmak için “Kulaklık tak” gibi levhalar kullanılabilir.

Emredici levha çeşitleri

İşyerine ve çalışma koşullarına göre bir çok farklı emredici levha basılabilmektedir. Kendi üretim tesislerinde üretim yapan İş’te Kırtasiye, sizin talep edeceğiniz emredici levhalar tasarlama ve üretme kapasitesine sahiptir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. İş’te Kırtasiye farkıyla sitemizde satışa sununlan birkaç emredici levha modelinden örnek vermek gerekirse; ellerinizi dezenfekte ediniz, kulak tıkacını kullanınız, bone kullanınız, emniyet kemeri tak, toz maskesi tak, iş ayakkabısı giy, kulaklık tak, iş eldiveni giy, baret giy, iş gözlüğü giy.

İkitelli’de en uygun emredici levha modelleri

En ucuz emredici levha modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de iş güvenliği ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Taroks markası ile sizlere sunduğumuz emredici levha çeşitlerini ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, emredici levha ürünleri hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Taroks-logo.png (9 KB)

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.