Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

HİJYEN ÜRÜNLERİ

Hijyen Ürünleri

Öncelikle hijyen ürünleri nedir? Neden hijyen ürünlerine ihtiyaç duyarız? Ve sektörel hijyen ürünlerinin gerekliliği gibi soruları cevaplayalım. Dilimize Fransızcadan geçen bir kelime olan ‘’hijyen’’ sağlıklı ve sağlığa uygun anlamına gelmektedir. Bu ürünler genellikle gün içerisinde maruz kaldığımız mikrop, virüs ve mikroorganizmalara karşı hem bizi hem de çevremizi korumamıza katkı sağlarlar. Özellikle gıda veya tıp sektörü için vazgeçilmez olan bu ürünler, bakanlıklar veya yasalar yoluyla da kullanılması teşvik edilen ürünlerdir. Örneğin yeme – içme sektöründe çalışan kişilerin galoş, bone ve eldiven takmalarının gerekliliği gibi. Ya da tıp sektöründe çalışan doktor, hemşire veya hemşir gibi çalışanların sürekli olarak eldiven, galoş, bone ve kolluk takmaları zorunludur. İçeriğinde cerrahi kullanımlar için özel olarak üretilmiş maddelerden oluşan, tamamen hijyenik ve hava alabilen ürünler sayesinde hem kendimizi hem de çevremizi koruma altına alırız. Bu ürünler özel olarak tasarlanan ve üretilen ürünlerdir. Üretimi aşamasında tamamen steril ve hijyenik bir ortam sağlanarak hassasiyetler üretilirler. Genellikle % 100 polipropilen dokusuz kumaştan üretilen bu ürünler, kumaşlarının sahip olduğu hava geçirme özelliği ile hem kolları hem de başınızı aşırı terletmeye yol açmayan bir yapıya sahiptirler. Doğada tamamen yok olan doğa dostu ürünlerdir. Çalıştığınız ortamın hijyenik devamlılığını sağlamak ve kendinizi zararlı maddelerden korumak için bu ürünler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kategorimize hemen göz atabilir ve size en uygun ürünü sadece tek bir tık ile kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

Hijyen Ürünleri Fiyatları

Yaşanan pandemi süreci ile birlikte online hüjyen ürünlerialışverişi hız kazanmıştır. Online alışverişin getirilerinden biriside normal perakende satışa göre daha uygun fiyatlardan oluşmasıdır. Hem en kaliteli ürünleri temin etmek hem de tasarruf etmek istiyorsanız kategorimize hemen göz atabilirsiniz. Sizlerde herhangi bir hijyen ürününü sadece tek bir tık ile İş’te Kırtasiye.com sitemizden sipariş edebilir ve anında kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Hızlı teslimat ve kolay ödeme seçeneklerimizi sakın kaçırmayın!

Hijyen Ürünleri Çeşitleri

Kategorimizde bulunan ürünler genel olarak özel kumaşlardan üretilmiş hem cerrahi hem de gıda sektöründe gönül rahatlığı ile kullanılabilecek kolluk ve bone gibi ürünlerden oluşmaktadır. Kategorimizdeki ürün çeşitleri şöyledir;

  • Ceymop Akordion Bone
  • Ceymop Kolluk

Şeklindedir. Bone genel olarak saçlarınızdan kıl tanesi, kir vs. gibi şeylerin üretilen ürünlere düşmemesi veya cerrahi bir müdahale anında risk oluşturabilecek bir durumun yaşanmaması için kullanılan bir hijyen ürünüdür. Kolluk ise yine aynı şekilde çalıştığımız ortamlardaki kir veya mikropların bize bulaşmaması yada üzerimizde bulunan herhangi bir mikrobun çalışma ortamına aktarılmaması için özel malzemeden hazırlanmış %100 dokusuz bir üründür. Bu ürünler günlük olarak kullanılıp atılan ürünler olduğu için genellikle çoklu paketler halinde satılmaktadır. Çoklu paket tercih edilmesi birim başına düşen maliyeti oldukça minimize bir tutara denk getirir. Bu sayede daha ekonomiktir.

Online Hijyen Ürünleri Alışverişi

Son günlerde internet alışverişi artık bizim için daha mantıklı bir hale gelmiştir. Dilediğiniz ürünü diğer rakiplerle anında karşılaştırıp en uygun olan fiyatı pratik bir şekilde bulmamız kolaylaşmıştır. Evinizde veya iş yerinizde otururken hiç zaman kaybetmeden dilediğiniz ürünü tek bir tık ile sipariş verme konforu bizlere hem zamandan hem de giderlerimizden tasarruf etme imkanı sağlamaktadır. Bizlerde İş’te Kırtasiye.com olarak sizlere güvenilir internet alışverişi keyfini yaşamanız için uzman kadromuz ve binlerce çeşit ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve İş’te Kırtasiye.com’un memnun kullanıcıları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.