Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

EL SABUNU

Hijyen hayatımızda, sağlığımız adına en önemli hususlardan biridir. Yapısı gereği moleküler olan, su ile etkileşimde bulunabilen buna vesile ile yağlı veya kirli dokuları temizlemekte kullanılan malzemenin adı sabundur. Bunlar sıvı el sabunu ya da normal bir el sabunu olabilir.

Günlük hayatımızda ellerimiz birçok kirli yüzey ile temas halindedir. Ofisiniz içerisinde iken neredeyse dokunduğunuz her alan mikroplu bir yüzeydir. Kapı kolları, kumandalar, kalemler üzerinde birçok mikrop gün içerisinde yüzeye hükmetmektedir ve siz her dokunduğunuzda bu mikroplar elinize de bulaşmaktadır. Kendi kullandığınız laptop klavyelerinde ya da Mouselarınıza da dokunarak bu mikropları aktarmış olursunuz. Bu yaşanılması normal bir durumdur. Bu mikroplardan arınmak için gün içerisinde sıklıkla elinizi bol köpüklü bir şekilde el sabunları ile yıkamak olacaktır. Bu sayede eliniz mikroplardan kolayca arınacaktır.

Bunun yanı sıra gün içerisinde banyo sabununu fazla kullanamıyor olsanız bile ofisinizin bir köşesinde ellerinizi mikroplardan arındırmak adına kullanabileceğiniz alternatif bir yöntem daha vardır. Genellikle hastanelerde rastlayabileceğiniz el dezenfektanı artık hemen her yerde tercih edilerek kullanılmaktadır.

Sıvı sabun çeşitleri arasında sizler için birçok ürün bulundurmaktayız. Ofisiniz için satın alabileceğiniz alanında en çok tercih edilen sıvı sabun ürünlerini bir araya getirdik. Ofisinizde sıklıkla sabunların bitmesini önlemeniz için de ürünlerimiz arasında litrelik sabunlar bulundurmaktayız. Örneğin 4 lt, 5 lt, 10 lt ya da 30 lt hacimli sıvı sabunları ofisinizde bulundurarak sıvı sabunlarınızı kolaylıkla yenileyebilirsiniz.

Sağlığınız sizin en değerli varlığınızdır. Gün içerisinde birçok el tokalaşması, otobüslerde tutunduğunuz yerler, kapı kollarından elinize gelen mikropları öldürmek için muhakkak elinizi gün içerisinde birçok kez yıkayın.

EL SABUNU FİYATLARI

En uygun ve en ucuz sıvı sabun fiyatları İşte Kırtasiye’de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Sağlığınız açısından en büyük mikrop öldürücüler sıvı sabunlardır. En iyi sıvı sabun markaları için sitemizin alakalı kategorine girerek sıvı sabunları inceleyebilir ve ofisiniz için en uygun fiyatlar ile sabunlarınızı en hızlı teslimat imkanları ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.