Sıralama seçin
Görünüm:  3  4
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

EL KORUYUCULAR - İŞ ELDİVENLERİ

Günümüzde iş güvenliği tedbirlerinin artması ve artık yasal bir zorunluluk haline gelmesiyle birlikte koruyucu malzeme teçhizat kullanımında da ciddi bir artış yaşandı. Çalışanların sağlığı kadar onlara rahat ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlanması da bir o kadar önemli hale geldi. Çalışan; bir taraftan kendisini iş eldiveni ile beklenmedik kazalardan korurken, bir taraftan da rahat hareket edebilmeli ve işini o koruyucu eldivenler ile de kaliteli bir şekilde yapabilmelidir.

Koruyucu Eldiven Çeşitleri

El koruyucu iş eldivenlerinin işin nev’ine göre çok çeşitli modelleri bulunmaktadır.

Kesilmeye Dirençli Eldivenler: Ağır metal işçiliklerinde saç kenarlarının ellerimizi kesmemesi için de kullanılırlar.

Petrol Eldivenleri: Ağaç işçiliklerinde, metal veya çelik fabrikalarında kullanılır.

Kaynakçı eldiveni: Kaynak yapımı esnasında kullanılır.

Mekanik Eldiven: Her türlü malzeme taşımacılığında kullanılabilir.

Kimyasal Eldiveni: Bulaşık deterjanları dahil her türlü kimyasal sıvının kullanıldığı veya hafif işlerde kullanılabilir. Boya işlerinde kullanılanlarına tiner eldiveni de denilmektedir.

Bunların dışında yapıldıkları malzemeye göre kauçuk eldivenler veya deri eldivenler, yada uzun veya kısa eldivenlerde eldiven modelleri arasında bulunabilmektedir.

İş Eldiveni Fiyatları

Kullanım alanına göre koruyucu eldiven fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hafif işlerde kullanılan köpük nitril eldivenleri çok ucuz fiyatlara sitemizde bulabilirsiniz. Aliminize yanmaz  eldiven fiyatları daha yüksek olsada İşte Kırtasiye imkanları ile en uygun fiyatlarla ürünlerimiz sizlere sunulmaktadır. İşte Kırtasiye iyi alışverişler diler.

 

 

Tarkan Reklam Logo
kuruluşudur.
© 2023 Tüm Hakları Saklıdır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.